Balance Pilates

Přijďte si k nám zacvičit do posilovny, vyzkoušet sálový sport nebo odpočinout do sauny.

Dopolední hlídání dětí zdarma.

Historie Balance Pilates

Balance Pilates je speciální metoda Pilatesu, která vám pomůže se co nejvíce protáhnout a uvolnit mysl. Toto cvičení vzniklo v Evropě v roce 1999.

Toto cvičení mi perfektně pomáhá proti bolestem zad, cvičím už 5 měsíců a je to opravdu zábava.

MartinaBrno

Co je to Balance Pilates

Jedná se o nový, velmi zajímavý a zábavný typ lekce, kde intensivně posílíte všechny svaly, které potřebujete ke správnému držení těla a k aktivnímu životu bez bolesti.

Jak funguje Balance Pilates

Cviky v lekcích jsou modifikované pomocí balančního náčiní jako jsou malé a velké míče, rollery, BOSU, TRX. Právě toto nestabilní náčiní a nářadí je podstatou Balance Pilates. Všechny svaly Vašeho těla jsou nuceny mnohem více pracovat, aby dokázaly stabilizovat trup a vlastně celé tělo ve správných pozicích Pilates.

Pro koho je Balance Pilates určen

Lekce je určená především pro ty, kteří se s cviky Pilates již seznámili a chtějí nové varianty cviků. Ale pokud mezi tyto jedince nepatříte, nebojte se přijít také. Zkušená lektorka vás  lekcí provede k Vaší spokojenosti a vše podrobně vysvětlí tak, abyste lekci zvládli a byla pro Vás přínosem a příjemným zážitkem.

Balance Pilates můžete využít dvěma způsoby:

  • 1

    Jako výbornou prevenci např. bolestí zad, chybného držení těla apod.

  • 2

    Jako nápravu svalových dysbalancí.

    Při cvičení dochází k velmi intensivnímu posílení svalů břicha a svalů zad, dále oslabených svalů pánevního dna (což je jedna z hlavních příčin inkontinence) atd.