AC Fitness Academy Vás zve na školení stupně C

Začínáme se sportovním aerobikem, fitness týmy, pohybové skladby ...

Navigace: Úvod \Vzdělávání \ Akademie pohybu pro děti \ Začínáme se sportovním aerobikem a fitness

Termín

připravujeme

Místo

AC Fitness Merhautova 224, 613 00 Brno (konečná tram č.5)

Hodinová dotace

10,00 - 17,00

Cena

1890,- Kč

Pro koho je školení určeno

Školení je určené pro všechny, kteří již pracují s dětmi nebo chtějí začít pracovat s dětmi v oblasti sportovního aerobiku, pohybových skladeb, fitness týmů, aerobic team show apod.

 • pracovníky zájmových kroužků, sportovních klubů apod.
 • trenéry z oblastí aerobiku, tance atd.
 • zájemce o práci instruktora dětských kurzů (získáte přehled o možnostech, čemu se věnovat a kterým směrem jít)
 • pedagogy
 • lektory i instruktory ve fitness, kteří pracují s dětmi nebo chtějí začít  atd.

K účasti na školení není potřeba  předchozí školení, ale je samozřejmě výhodou. Pokud máte zájem o základní akreditované školení, více informací najdete zde

Obsah školení

Co říkáte? My máme jen obyčejné děti, které jsou - jak je dnes, bohužel, zvykem říkat -  "neprofi"? A není třeba tím, že lektoři neví, jak dál, jak je věci naučit? Všechny děti jsou ve své podstatě stejné. Ale to přece není ostuda, když něco neznáme - všichni se stále učíme!

Pojďte posunout sebe i svoje děti. Začneme opravdu od začátku:

 • jak správně vypadají, jak se jmenují  a jak se provádí základní prvky z oblasti obtížnosti z oblasti
  • síly
  • skoků
  • flexibility
 • techniky nácviku, bez kterých se neobejdete - jednoduché, ale nezbytné!
 • odstranění chyb, které děláte a které vám nedovolují jít dál

Nezapomeňte a využijte nabídky - vše si hned vyzkoušejte na dětech. Přijďte a vezměte s sebou 2-3 děti.

 

Prozradím vám znalosti a zkušenosti, které jsem za celý profesní život nasbírala jako trenérka, choreografka a rozhodčí soutěží v aerobiku. Prozradím vám svoje know-how.

Jako trenérka vím, že všechny děti jsou stejné, začínají od začátku - tak kde se láme úroveň? Proč se některé týmy nemůžou „hnout“ z místa a cvičí stále stejně? Jako rozhodčí poznám podle dětí, co umí jejich trenér. Děti cvičí tak, jak je jejich trenérka umí na soutěž připravit. Vím také, že trenérky mají obtížnou pozici a těžkou práci. Poradím vám, jak pomoci sobě i dětem.

Pokroky v tom, co děti dokážou zacvičit, mohou být opravdu velmi rychlé a jde to snadno, jen vědět, jak na to. Po tomto workshopu se vy i vaše děti se rychle posunete dál.

Co získáte účastí na tomto školení

Máte šikovné děti a chcete je posunout dál? Chcete nacvičovat s dětmi v rámci aerobiku obtížnější věci? Pak je toto školení právě pro vás, protože začneme od začátku - poznáte, jak na to:

 • získáte metodické postupy, jak naučit jednotlivé skoky, prvky síly, flexibility apod.
 • rozebereme si základní chyby při provádění prvků
 • naučíme se chyby odstraňovat
 • získáte bohatý zásobník cviků pro nácvik

Vše potřebujete vidět v praxi. To znamená, jednak si to vyzkoušet na sobě (nebojte se, alespoň něco ze základních věcí) a pak si to také vyzkoušet na dětech. Proto -  pokud chcete, vezměte na školení 2-3 svoje děti a vše si s nimi vyzkoušíte.

Ostatní školení

Každý účastník získá

Tento Certifikát s popisem dané specializace svědčí o absolvování daného školení, ale sám o sobě neopravňuje k získání Živnostenského listu. K tomu je nutné absolvovat školení akreditované Ministerstvem školství a tělovýchovy.

My vám je pomůžeme získat. Jsme vzdělávací instituce, která tuto akreditaci získala.

Na školení sa mi páčil prístup lektorky, ktorá priamo na deťoch demonštrovala prístup k nim, široký zásobník základných cvikov a nekonečné množstvo ich kombinácií. Celé školenie prebiehalo v praktickej rovine, takže všetko sme si mali možnosť vyskúšať ako na sebe, tak v spolupráci s deťmi a videli sme, že tréning detí začínajúcich v akejkoľvek športovej disciplíne môže byť nielen tvrdý dril, ale aj zábava. Osobne som odchádzal plný nových poznatkov, ktoré určite zaradím do svojej praxe a teším sa na ďalšie školenie.

Marián MikušŠkolení Tréninkové metody

Školení pro mne bylo velice přínosné. Většina školení,která jsem v minulosti absolvovala byla pouze teoretická a obsahovala mnoho zbytečných přednášek o věcech, které všichni znají. Toto školení bylo jiné, vše nám bylo ukázáno prakticky přímo na dětech a my jako trenérky jsme měly možnost děti opravovat a zkoušet si věci na vlastní kůži,což oceňuji. V budoucnosti bych se ráda zúčastnila i dalších podobných školení. Moc děkuji!

Aneta Kučerová

Byla jsem opravdu strašně moc spokojená a myslím, že jsi nám toho řekla víc, než dost. Dozvěděla jsem se všechno co jsem potřebovala a vyplnilo se vše, co jsem od školení očekávala. Holky byly také moc nadšené a myslím, že jim to hodně pomohlo 🙂 tudíž možnost vzít si s sebou děti hodnotím velmi kladně a moc se mi tato nabídka líbila. Na školení panovala velice příjemná a milá atmosféra, takže už se moc těším, až zase přijedu. Ještě jednou mockrát děkuji.

Veronika Štrucová

vzdělávání pod jednou střechou

akreditované kurzy

jsme tu pro vás od roku 1996

výměna zkušeností

stovky pokojených klientů