Z pohledu recepční – Lea, zdravotní sestra

Z pohledu recepční – Lea

Ahoj, moje jméno je Lea, na recepci pracuji teprve chvíli, ale s některými z Vás jsem měla již určitě možnost se potkat a prohodit pár slov. Jako nováčka mě v našem fitku zaujalo, že nenabízíme jen posilovnu s činkami a stroji, ale také velké množství kurzů a lekcí mnoha druhů pro všechny věkové či výkonnostní kategorie. U nás nezáleží na tom, zda jste dítě, teenager toužící po dokonalé postavě, máma se třemi dětmi nebo starší člověk, který by se rád udržel v dobré kondici. Každý si tu najde něco.

Mě, jako zdravotní sestru zaujalo, kolik kurzů se zaměřuje na problémy s bolesti zad, které trápí většinu z nás. Ať už je to kvůli sedavé práci, špatnému držení těla, či jakémukoli fyzickému omezení. Líbí se mi, že ACF nabízí mnoho způsobů, jak Vám s odstraněním těchto bolestí pomůže. Máme například kurzy s Flexi-barem, což je super pomůcka, o které jsem do nedávna ani nevěděla. Vychází z rehabilitace a pomůže Vám posílit svaly, o kterých jste neměli ani tušení. Např. hluboké zádové svaly, svaly pánevního dna a pod. S touto pomůckou pracuje také spousta odborníků z různých rehabilitačních center.

Dále jsem neznala kurzy SM systému – cvičení se speciálními lany. A pro ty, kteří by se nenašli ani v tomto, je tu tolika odborníky oplývaná jóga, která je skvělá nejen pro fyzické, ale i duševní zdraví.
A jak už mi říkali doma, ve škole, v hodinách ošetřovatelství nebo v nemocnici na praxi – zdraví si za peníze nekoupíš! Způsobů, jak si jej udržet a být v co nejlepší kondici je velká spousta. Dbejte na svoje zdraví a zamilujte si pohyb. Uvidíte, že se Vám bude žít mnohem lépe.

 

To je z mého pohledu napoprvé vše. Doufám, že jsem třeba některým z Vás pomohla se rozhoupat a zkusit nové lekce z našeho AC Fitness.

Těším se s Vámi na shledanou

Lea 🙂

Komentáře