Woudink® - Houpeme se ke zdraví

Přijďte si zacvičit do posilovny, vyzkoušet dynamické i pomalé skupinové lekce nebo si odpočinout do sauny.

Navigace: Úvod \ Rozpis lekcíSkupinové lekce \Woudink®

woudie-cviceni-prkno-drevo-balancni-cviceni-kondicni-cviceni-rehabilitace-kruhac-brno-acfitness-hanatoufarova
woudie-cviceni-prkno-drevo-balancni-cviceni-kondicni-cviceni-rehabilitace-kruhac-brno-acfitness-hanatoufarova

DOTAZY

Pokud máte dotaz k informacím ohledně cen nebo si nevíte rady s výběrem služby, kontaktujte nás.

+420 608 608 888

Jedno ze nejlepších náčiní, které jsem kdy vyzkoušela! Tolik možností využití- na kondičku, v kombinaci s dalším náčiním, jako posilování i skvělé protažení. A nikdy bych nečekala, že je houpání tak uklidňunjící 🙂

KačkaBrno
woudink-brno-lekce-kurz-houpaci-prkno-dospeli-rodice-deti-cviceni-jedinecne-acfitness-merhautova-hanatoufarova

Lektorkami jsou Hanka Toufarová a Blanka Přetáková

Woudink

O Woudie můžeme říci, že je to balanční fitness pomůcka, hračka pro děti i dospělé, lavečka či stepper, dekorační nábytek, nebo prostě jenom hezký kus kvalitního dřeva, který svým designem zaujme na první pohled. 

Jak funguje Woudink

Woudink® je především hravá a nenásilná forma posilování v intuitivním houpavém pohybu, který si zamilujete. Díky balančním vlastnostem Woudie využíváte k pohybu střed těla, tedy optimálně zapojujete všechny svaly hlubokého stabilizačního systému.

Pro náročnější je možné využít neomezené množství závaží a dalších fitness pomůcek ( Flexi-bar, overball, X-CO, gumičky, činky....), které posunou lekci o další level výše.

Lekce s woudie se dá postavit jako kruhový trénink, balanční a posilovací cvičení nebo protahovací lekce s prvky pilates, Flexi-baru či yogy.

Pro koho je Woudink určen

Toto mnohostranně využitelné náčiní je vhodné pro začátečníky, pokročilé, děti i seniory. Záleží tedy jen na Vás, zda preferujete lekce posilovací či protahovací, pomalé či rychlé. Woudie je vhodný opravdu pro každého!