AC Fitness Academy Vás zve na školení stupně C

školení

Všeobecná předsportovní příprava dětí a mládeže

Navigace: Úvod \Vzdělávání \ Akademie pohybu pro děti \ Sportovní příprava dětí a mládeže

Termín

14.10.2018

Místo

Studio Andaluz, Nám.SNP 32, Brno - Černá pole (1. patro - vchod z boku budovy brankou)

Hodinová dotace

10,00 - 17,00

Cena

1890,- Kč

Pro koho je školení určeno

Školení je určené pro všechny, kteří již pracují s dětmi nebo chtějí začít pracovat s dětmi v oblasti tělovýchovy  a sportu (aerobik, pohybové skladby, atletika, míčové hry, tenis atd.)

 • pracovníky zájmových kroužků, sportovních klubů apod.
 • lektory i instruktory ve fitness, kteří pracují s dětmi nebo chtějí začít  atd.
 • trenéry z nejrůznějších sportovních oblastí  atd.
 • zájemce o práci instruktora dětských kurzů
 • pedagogy

K účasti na školení není potřeba  předchozí školení, ale je samozřejmě výhodou. Pokud máte zájem o základní akreditované školení, více informací najdete zde

ACBRNO-sportovni-klub-cviceni-v-brne-mistri-sportovni-zavodni-aerobic-fitness-tymy-hanatoufarova-acfitness

Obsah školení

Jako trenérka vím, že všechny děti jsou na začátku v podstatě stejné.  Děti cvičí podle toho, co umí jejich trenéři a jak je umí připravit. Vím, že práce trenérů je obtížná  a těžká. Pokroky ale mohou být velmi rychlé a jde to snadno, jen vědět, jak na to.

Po tomto workshopu se vy i vaše děti rychle posunete dál. Budete z toho mít velkou radost, uvidíte pokrok a hned to všechny bude víc bavit. Dozvíte se, jak s dětmi pracovat od začátku, co je potřeba je naučit. Dobré základy se jim budou hodit ať se rozhodnou pro jakýkoliv sport nebo když budou jen tak sportovat s rodiči a kamarády. Vy získáte široký zásobník cviků a her z oblasti těchto příprav:

 • podporová
 • skoková
 • balanční
 • rotační
 • zpevňovací

Všechno jsou to věci základní - jednoduché, ale nezbytné. A hlavně - musíte je neustále obměňovat, protože po delší době nemají už pro děti moc velký význam a také je začnou nudit  - a to je konec úspěšného tréninku. Nuda zabíjí aktivitu dětí i tu vaši. Tak neváhejte.

Víte, že u takovýchto školení je nejlepší si vše hned vyzkoušejte na dětech? Přijďte a vezměte s sebou 2-3 děti.

Co získáte účastí na tomto školení

Pracujete s dětmi? Chcete začít?  Pokud ano, pak využijte této nabídky - toto školení právě pro vás. Než začnete s dětmi nacvičovat obtížnější věci v jakémkoli sportovním odvětví, musí na to být připravené a zde se dozvíte, jak je připravit. Při práci s dětmi by nám mělo jít hlavně o dvě věci. Za prvé, aby ze sportu měly radost. A za druhé - dát jim solidní základy, aby vydržely zdravé, a to až do dospělosti.

Protože začneme od začátku - poznáte, jak na to:

 • dozvíte se, co je základem úspěšné práce s dětmi
 • naučíte se najít chybu v provádění jednotlivých cvičení a co je důležitější
 • dozvíte se způsob, jak chyby odstraňovat
 • získáte velký zásobník cviků pro svoji práci

Vše potřebujete vidět v praxi. To znamená jednak si něco vyzkoušet na sobě a pak také vědět, jak reagují děti. Proto -  pokud chcete, vezměte na školení 2-3 svoje děti a vše si s nimi vyzkoušíte.

Ostatní školení

Lektor

Prozradím vám znalosti a zkušenosti, které jsem za téměř 20 let nasbírala jako trenérka, choreografka a rozhodčí. Prozradím vám svoje know-how.

Každý účastník získá

Tento Certifikát s popisem dané specializace svědčí o absolvování daného školení, ale sám o sobě neopravňuje k získání Živnostenského listu. K tomu je nutné absolvovat školení akreditované Ministerstvem školství a tělovýchovy.

My vám je pomůžeme získat.

Jsme vzdělávací instituce, která je držitelem 4 akreditací.

Konečně školení, které bylo jasné a kde každý pochopil, co se po něm chce. Odnesla jsem si z něho více než z jiného dvoudenního školení organizovaného jinou institucí, kde jsem si nebyla úplně jista tím, co mám přesně dělat. Děkuju.

Iva M.

Na školení sa mi páčil prístup lektorky, ktorá priamo na deťoch demonštrovala prístup k nim, široký zásobník základných cvikov a nekonečné množstvo ich kombinácií. Celé školenie prebiehalo v praktickej rovine, takže všetko sme si mali možnosť vyskúšať. Osobne som odchádzal plný nových poznatkov, ktoré určite zaradím do svojej praxe a teším sa na ďalšie školenie.

Marián M.

vzdělávání pod jednou střechou

akreditované kurzy

jsme tu pro vás od roku 1996

výměna zkušeností

stovky pokojených klientů