Víte co je to ACFA a ACB?

MODERNÍ FITNESS, SPORTOVNÍ KLUB , VZĚLÁVACÍ AKADEMIE
I PRODEJ NÁČINÍ – TO JE AC FITNESS

Minulý měsíc jsme spustili možnost koupi permanentek online a jsme rádi, že ji využíváte. Nyní můžete stejným způsobem zakoupit i SOBOTY V POHYBU. Někteří z Vás to již vyzkoušeli 7.3., kdy proběhla Intervalová výzva. Další sobota nás čeká 18.4., tentokrát se Charlotou. Neváhejte a kupte si svou tříhodinovku již nyní!

ACFA
V předchozích bulletinech jsme psali o tom, jsme nejen fitcentrum, ale také vzdělávací akademie AC Fitness Academy. Již od roku 1996 školíme a učíme lektory, pedagogy i trenéry po celé republice. Jste Vy sami či někdo ve vašem okolí sportovními nadšenci? Zajímá Vás, jak má která lekce vypadat a proč, nebo Vás zaujal konkrétní styl cvičení (Flexi-bar, Kruhový trénink, Cvičení s dětmi atd.)? Podívejte se na náš web www.acfitness.cz/vzdelavani, účastnit se můžete některých akcí i Vy.

ACB
Neodmyslitelně k nám patří také sportovní klub Aerobik centrum Brno (ACB). V únoru a březnu k nám vždy z komerčních kurzů přecházejí děti, které se aerobiku chtějí věnovat jako svému závodnímu sportu.  Tento měsíc proběhly první závody letošního roku a my můžeme s hrdostí říct, že v juniorské i seniorské kategorii step jsme vyhrály! Další závody jsou nominací na ME a MS. Držte nám pěsti a sledujte nás na www.tvcom.cz nebo nás přijďte osobně povzbudit na závody v Brně 11.-12.4.2015. Sledujte nás na facebooku AC Brno.

 

NÁČINÍ V POSILOVNĚ 
Dozvěděli jsme se od spousty z Vás, že se neodvážíte jít sami do posilovny, protože nevíte, jak které pomůcky používat. Právě pro Vás jsme v prostorách posilovny vyvěsili návody, díky kterým zjistíte, jak s daným náčiním správně cvičit. Pár základních cviků pro různé partie Vašeho těla s každým náčiním, které najdete ve funkční zóně. Pokud jste již zdatnějším sportovcem a základní zásobník Vám nestačí, vyzkoušejte v ÚT a ČT v 17 hod. lekci Funkční trénink s Charlotou a Karlem.

DOPOLEDNÍ LEKCE S HLÍDÁNÍM DĚTÍ
Milé maminky,určitě si říkáte, že by bylo skvělé chodit více cvičit,ale brzdí Vás otázka – kdo mi pohlídá dětí? U nás V AC Fitness pro Vás máme v dopoledních hodinách (Po,Út,St) službu hlídání dětí ZDARMA. Přijďte si zacvičit bez starosti o Vašeho drobečka.

Přijďte cvičit a vytrvejte. Cvičení vám zlepší náladu.

Hana Toufarová

Hana-Toufarova-AC-Fitness-Brno-cviceni-pro-deti

 

 

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře