VÁNOČNÍ DÁRKY PLNÉ ZDRAVÍ A BEZ STRESU

VÁNOČNÍ ČAS V AC FITNESS

ROZPIS MEZI SVÁTKY

vanocni-rozpis-acfitness-darkove-poukazy-acf-merhautova-gym-posilovna-lekce-kurzy-cernapole-fitkobrno-darek-zdarma-cviceni-v-brne-hanatoufarova-mulitposrt

Všechny lekce za vánoční cenu 125,- Kč 🙂 Lekce jsou otevřené, můžete je tedy navštěvovat jednotlivě. Zároveň si na nich kurzisté mohou vybrat své náhrady. Prosíme o včasnou rezervaci, ať už telefonicky, osobně či online. Nezapomeňte, že potřebujete kredit 150,- na svém účtu.

 

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY

Už jste vyčerpali všechny nápady a chcete originální dárek, který má gym-darkovy-poukaz-acfitness-brno-fitko-posilovna-sauna-lekce-kurzy-sport-v-brne-hanatoufarova-merhautova-cvicenismysl a nemusíte kvůli němu trávit celý den v přeplněných obchodech?
DÁRKOVÝM POUKAZEM ve Vámi zvolené hodnotě uděláte radost nejen stávajícím sportovcům, ale také všem, kteří chtějí udělat něco pro své tělo a celkovou pohodu. Poukaz můžete využít na lekce, posilovnu i saunu.

Dárkový poukaz ve Vámi vybrané hodnotě kupujte na naší recepci, poukazy v hodnotě 500,- / 1000,- / 1500,- Kč můžete zakoupit online zde.

 

AKCE FLEXI-BAR + DVD ZDARMA
Sedavanocevé zaměstnání, bolest zad, ramen, omezená pohyblivost, … TO VŠE DOKÁŽE ODSTRANIT FLEXI-BAR!
Vibrační kmitací tyč FLEXI-BAR je původem rehabilitační náčiní. Cvičení s ním je vynikající prevencí proti bolestem zad a v případě stávajících bolestí Vám je pomůže odstranit. Také je skvělým tréninkem pro všechny stupně výkonnosti a pro všechny věkové skupiny.Navíc můžete cvičit v pohodlí vašeho domova. Přečtěte si recenze spokojených zákazníků.

NYNÍ DOSTANETE DVD ke KAŽDÉMU FLEXI-BARU ZDARMA. Ideální dárek pod stromeček, kterým uděláte nejen radost, ale především darujete zdraví.

 

Přejeme Vám klidný a pohodový prosinec a budeme se těšit opět v roce 2018!

Za AC Fitness

Hanka Toufarová

 

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře