Vánoční čas a tipy na zdravé dárky v AC Fitness

venec

 

 

Vážení klienti,
blíží se Vánoce a s nimi i radost z dárků, které dáváme druhým. U nás v AC Fitness můžete zakoupit originální dárky pro Vaše blízké dárkové poukazy ve Vámi zvolené hodnotě (na koupi kurzu, permanentky do posilovny, sauny atd.) Udělejte radost a zároveň darujte zdraví.

Další skvělý dárek pro děti,dospělé i seniory je náčiní FLEXI-BARVyužijte Vánoční nabídky, která platí do 31.12. a ke každému zakoupenému Flexi-baru získáte DVD s cviky ZDARMA. Více na www.flexibar.cz.

VÁNOCE A KURZY NA PŘÍŠTÍ SEMESTR
Kurzy probíhají do 20.12 . V období vánočních svátků máme otevřeno 21. – 23. a 27. – 30.12. V tyto dny budou probíhat otevřené lekce. Můžete tedy navštěvovat lekce jednotlivě. Přesný rozpis najdete zdeKurzy na příští semestr, které začínají 8.2., můžete kupovat již nyní. Zajistěte si místo na své oblíbené lekci!

KYÄNI
V zimním období jsme více náchylní k nemocem a únavě. Díky konci roku a začátku nového také častěji podléháme stresu.  KYÄNI je čistě přírodní produkt s mohutnou dávkou vitamínů, antioxidantů a výživových doplňků. Takzvaný trojúhelník zdraví v podobě 3 produktů Vám zajistí okamžitý přísun energie a dlouhodobé užívání zvýší kvalitu Vašeho života. Více informací o tomto produktu Vám podají naše recepční. Také si vše můžete přečíst zdeProdukty jsou k dostání u nás na recepci AC Fitness.

kyani-produkty-vitaminy-acfitness-hanatoufarova-brno

Přejeme Vám krásný a klidný předvánoční čas. Vaše ACF

Komentáře