TRX tabata v AC Fitness

Přijďte si zacvičit do posilovny, vyzkoušet dynamické i pomalé skupinové lekce nebo si odpočinout do sauny.

Navigace: Úvod \ Rozpis lekcíSkupinové lekce \ TRX tabata

Super spojení dvou lekcí, které miluju. Náročná tabata a posilování na TRX, super hodina pro každého, kdo rád maká 🙂

MartinaBrno

DOTAZY

Pokud máte dotaz k informacím ohledně cen nebo si nevíte rady s výběrem služby, kontaktujte nás.

+420 608 608 888

Historie TRX

TRX je cvičení, které se vyvíjelo od roku 1990 a postupně  získávalo velkou oblibu. Tabata patří také mezi moderní lekce, které jsou oblíbené především mladšími generacemi.

 

TRX tabatu můžete využít dvěma způsoby:

  • 1

    Jako velmi komplexní a posilvací cvičení

  • 2

    Jako výborný doplněk jiných pohybových aktivit

TRX tabata

Tabata je skvělé moderní intervalové cvičení, kde si právě vy určujete tempo a zátěž, a to na základě pokynů od lektora. Výborně nastartuje váš metabolismus a ještě dalších 48 hodin budete spalovat.

Na této lekci se dále naučíte používat náčiní TRX. Výborné a přitom jednoduché cviky pro svoje perfektně fungující tělo a následně pořádné protažení.  TRX je zkratka pro název Total body Resistence Exercises, což je v překladu cvičení na všechny svaly těla  za pomoci tohoto nářadí.

 

Jak funguje TRX tabata

Pokud si chcete představit lekci Tabaty, pak si představte tento trénink: provádíte jeden cvik 20 sekund, pak si 10 sekund odpočinete  a to vše opakujete celkem 8x tj. 4 minuty. Toto  je intervalový trénink. V různých typech lekcí se intervaly liší. Tabata využívá interval právě 20s  práce+ 10s odpočinek.V Tabatě se hodně používají  komplexní cviky, aby pracovalo najednou co nejvíce svalových skupin.

Při cvičení na TRX používáte svou vlastní tělesnou hmotnost jako zátěž pro cvičení. TRX umožňuje třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím. Vaše tělo musí pracovat v prostoru bez opory a často v labilních pozicích. Jedná se o velmi komplexní cvičení.
Velmi příjemné spojení dvou oblíbených lekcí.

 

Pro koho je TRX tabata určena

Cvičení na TRX je určeno pro úplné začátečníky i vrcholové sportovce.Cviky lze snadno stupňovat a dosáhnout tak maximálních výsledků v minimálním čase. Lekce je dynamická, ale náročnost si určujete sami.