STAŇTE SE LETOS FITNESS JEŽÍŠKEM

DÁRKOVÉ POUKAZY POD STROMEČEK

Jako každý rok přemýšlíte, jakým dárkem potěšit své blízké? Máme pro Vás několik řešení!

DÁRKOVÉ POUKAZY
Na naší recepci zakoupíte dárkový poukaz ve Vámi vybrané hodnotě. Tyto poukazy lze využít na návstěvu posilovny, sálových lekcí, sauny či za ně koupit permanentky anebo kurzy. Tímto dárkem uděláte radost každému, kdo tráví svůj volný čas aktivně anebo by rád začal.

vanocni-poukaz-darek-acfitness-cernapole-fitness-posilovna-cernapole-hanatoufarova-flexibar

FLEXI-BAR
Rehabilitační náčiní FLEXI-BAR je vhodnné pro širokou veřejnost – od dětí, přes běžnou populaci až k seniorům a vrcholovým sportovcům. Jeho účinky jsou vyzkoušeny velkou masou lidí nejen v ČR, ale také ve světě. Pomůže s bolestí zad, je skvělý také při posilování, používají jej rehabilitační pracovníci i lidé s omezenou pohyblivostí. Navíc v období 28.11. – 31.12. 2016 dostanete ke každému Flexi-baru DVD se základními cviky ZDARMA.

flexi-bar-tyc-acfitness-brno-hanatoufarova-fitkobrno-posilovna-naicni

X-CO
Náčiní X-CO je skvělý pomocník při rozvoji síly, stability a snižování hmotnosti. Využívá se především při běhu či chůzi a je také skvělým doplnkěm k posilování celého těla. Všechny výhody a eshop najdete na našich stránkách xco.cz

228x228_xco-trainer-von-rose_marie_62

KALENRÁŘ NADACE MODRÝ HROCH
Ve spolupráci s nadačním fondem MODRÝ HROCH nafotily naše závodnice AC Brno, včetně juniorských mistryň světa ve sportovním aerobiku, krásný kalendář, jehož výtěžek jde na pomoc dětem po těžkých úrazech. Jednotlivě lze zakoupit na naší recepci, více kusů (např. do Vaší firmy) zakoupíte přes email k.lehka@modryhroch.cz.

kalendar-modrhy-hroch-hana-toufarova-acfitness-acbrno-soutez-posilovna-lekce-kurzy-vstupy-fitkobrno-cernapole-fitness-cviceni-v-brne

Udělejte radost nejen sobě a svým blízkým, ale i dětem, které neměly takové štěstí. Děkujeme

 

Komentáře