Skvělé reference ze školení Flexi-bar!

skoleni-flexibar-basic-brno-acfitness-acfitnessacademy

ŠKOLENÍ FLEXI-BAR BASIC V AC FITNESS BYLO ÚŽASNÉ!

V sobotu 7.3. u nás proběhlo školení Flexi-bar basic. Zúčastnilo se 14 zájemců, kteří si vyzkoušeli teorii i praxi cvičení s náčiním Flexi-bar.  Jak cvičit s Flexi-barem zajímalo lektory, fyzioterapeuty i ty, kteří si Flexi-bar koupili domů.

Kdo smí s Flexi-barem cvičit? Při jakých problémech nám Flexibar pomůže pomoct? Na co všechno působí? Nejčastěji se píše o takových zdravotních problémech jako jsou bolesti zad, osteoporóza, inkontinence tj. únik moči, problémy s rameny apod. To ale nejsou všechny problémy, které flexi-bar řeší. Další informace se dozvěděli právě účastníci našeho kurzu.

Školení vedla Mgr. Lenka Fasnerová, která  je absolventkou fyzioterapie a školitelkou flexi-bar+X-co pro ČR a SR. S AC Fitness spolupracuje již od prvopočátku a je oblíbenou lektorkou nejen díky své profesionalitě, ale hlavně díky individuálnímu přístupu ke klientům kterým chce a umí předat jak potřebné informace o daném školení, tak správný přístup ke klientům.

Reference :
„Školení bylo moc fajn, úžasně příjemné vystupování lektorek. Budu se moc těšit na příště!“ Drahomíra J.

„Školení bylo supr, jen tak dál…Těším se na další kurz – X-CO :). Jarmila Š.

AC Fitness Academy pro Vás připravuje školení, workshopy, akreditované kurzy a nyní i rekvalifikační kurzy. Zakoupit u nás můžete metodické materiály – knížky, CD a příručky, jak správně cvičit s dětmi.

Těšíme se na Vás na příštím školení!
Vaše AC Fitness Academy

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře