OD 28.6. Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ ZAVŘENO

Prostory AC Fitness budou od 28.6. zavřeny. Pro osobní trénink a FitPainFree lekce volejte : 602 934 997 / PaedDr. Hana Toufarová, 602 587 969 Hanka Toufarová

Více informací →

KURZY

hanatoufarova-acfitness-acbrno-flexibar-xco-kyani-brno-cviceni-deti-seniori-kurzy-lekce-posilovna

TRX

TRX je zkratka pro název Total body Resistence Exercises, což znamená  cvičení na všechny svaly těla  za pomoci speciálního cvičebního nářadí, které umožňuje třírozměrné pohyby. Při cvičení na TRX používáte svou vlastní tělesnou hmotnost jako zátěž . TRX zvládnou začátečníci i vrcholoví sportovci, protože cviky lze snadno stupňovat a dosáhnout tak maximálních výsledků v minimálním čase.

woudie-cviceni-prkno-drevo-balancni-cviceni-kondicni-cviceni-rehabilitace-kruhac-brno-acfitness-hanatoufarova

WOUDINK ®

Woudink® je především hravá a nenásilná forma posilování v intuitivním houpavém pohybu, který si zamilujete. Díky balančním vlastnostem Woudie využíváte k pohybu střed těla, tedy optimálně zapojujete všechny svaly hlubokého stabilizačního systému. NAPROSTÁ NOVINKA V BRNĚ!

hanatoufarova-acfitness-acbrno-flexibar-xco-kyani-brno-cviceni-deti-seniori-kurzy-lekce-posilovna

REHABILITAČNÍ CVIČENÍ

Osvědčená, jednoduchá a velmi šetrná metoda cvičení podle P. Egoscue, která pomohla už tisícům jednotlivců zjistit, jak funguje jejich pohybový systém, aktivně se zapojit do cvičení a samoléčebného procesu a osvobodit se tak od chronické bolesti.  RHB cvičení je určené pro všechny věkové skupiny, aktivní sportovce, osoby se sedavým zaměstnáním a pro ty, které trápí bolesti kyčlí, zad, ramen atd.
hanatoufarova-acfitness-acbrno-flexibar-xco-kyani-brno-cviceni-deti-seniori-kurzy-lekce-posilovna

PILATES

Pilates je metoda cvičení, která vám pomůže se co nejvíce protáhnout a uvolnit mysl. Pilatesova metoda se snaží docílit řízeného pohybu ze silného středu těla. Pohyb by měl být soustředěný, řízený, plynulý a měl by vycházet ze středu těla. Zkušená lektorka vás  lekcí provede a vše vysvětlí tak, abyste lekci zvládli.

STEP AEROBIK

Máte rádi choreografie a chcete vyšší zátěž? Pak je Step aerobik lekce pro vás! Pravidelné výstupy na step, který má dle vaší volby výšku  15-30 cm, velmi zvyšují kardio zátěž v hodině. Zároveň má lekorka připravenou vždy zajímavou choreografii, po které následuje posilování, aby zatížení vašeho těla bylo vyvážené po všech stránkách.

jarka-hybnerova-acfitness-yoga-joga-lektor-fitko-brno-cernapole-merhautova-gym-kurzy-lekce-kamvbrne-hanatoufarova-acf

JEMNÁ JÓGA

Jemná jóga je lekce vedená v pomalém a klidném tempu. Méně náročné pozice střídají různé dechové a uvolňující techniky. Díky cvikům na hluboké a jemné svalstvo se Vám po čase srovnají různé svalové disbalance. Tato hodina je obzvláště vhodná pro začátečníky, seniory, těhotné a pro kohokoliv, kdo hledá zklidnění těla i duše. 

HATHA YOGA

Hatha yoga je specifický systém jógy, jehož hlavní součástí jsou pozice těla, ovládání dechu a zklidnění mysli.Jednotlivé jógové cviky lze posloupně seřadit do sestav a jejich cvičení vede k dosažení trvalého zlepšení nebo vyléčení různých potíží. Pamatujme, že pravé umění života, je spolehlivě fungující tělo, které si však musíme zasloužit.

 
blanka-pretakova-acftiness-flexibar-yoga-powerjoga-brno-pilates-cviceni-vbrne-acfitness-cernapole-hanatoufarova

POWER YOGA

Power jóga je zaměřena na protažení a posílení svalů celého těla. Vypůjčila pozice z jógy, aby s jejich pomocí dokázala lidi přivést přes fyzické zatížení těla k řízenému pohybu, vědomému ovládání těla a k psychické a fyzické relaxaci. Powerjóga je  cvičení pro lidi, kteří nechtějí striktně dodržovat pravidla a nařízení klasické jógy, ale chtějí ji cvičit.

 
jarka-hybnerova-acfitness-yoga-joga-lektor-fitko-brno-cernapole-merhautova-gym-kurzy-lekce-kamvbrne-hanatoufarova-acf

VINYASA YOGA

Jedná se o dynamický styl cvičení vycházející z Ashtanga yogy. Liší se především tím, že není striktně předepsán sled pozic. Lekce Vinyasa yogy je v rychlejším tempu, hodně zahřívá tělo  a díky pocení i tělo detoxikuje. Při pravidelném praktikování pomáhá v hubnutí, svaly se stanou silnější a pružnější.

 
cvičení pro seniory v ac fitness Brno

CVIČENÍ PRO SENIORY

Cvičení pro seniory je zkušenou lektorkou vedené tak, aby bylo pro všechny nejen příjemné, ale i přínosné. V lekcích pro seniory jsou zařazené cviky, které zlepšují stabilitu, sílu, udržují popřípadě zvětšují kloubní rozsah, zdravotní cvičení atd. Udržujme svoji vitalitu a radost ze života a máme možnost poznat nové přátele.

OTEVŘENÉ LEKCE

hanatoufarova-acfitness-acbrno-flexibar-xco-kyani-brno-cviceni-deti-seniori-kurzy-lekce-posilovna

KONDIČNÍ TRÉNINK

Kondiční trénink je komplexní typ lekce, která snoubí v sobě všechny možné dovednosti, jaké sportovec potřebuje - od vytrvalosti, obratnosti a výbušnosti až po sílu. Díky vysokointenzivnímu tréninku, kdy tělo pracuje ve vysokých tepových frekvencích, budujeme fyzickou kondici zdaleka nejrychleji a zároveň spalujeme přebytečné tuky. Kondiční trénink dokáží odjet jak profesionální sportovec, tak i úplný začátečník.

 

KURZY PRO DĚTI

Yoga pro děti v ACFitness
Fit dance 11-13 let v AC Fitness
Aerobic pro děti v ACFitness
ACBRNO-sportovni-klub-cviceni-v-brne-mistri-sportovni-zavodni-aerobic-fitness-tymy-hanatoufarova-acfitnessDěti na startu v AC Fitness
trampolínky vičení pro děti v brněDěti na startu v AC Fitness
ACBRNO-sportovni-klub-cviceni-v-brne-mistri-sportovni-zavodni-aerobic-fitness-tymy-hanatoufarova-acfitnessDěti na startu v AC Fitness

Všechny aktivity

TRX   -   TRX Kardio   -   BOSU   -   BOSU Bodyform  

  Bodyform Kardio   -   CORE Training   -   Interval Training  -  Tabata   -   Pilates s Flexibarem

Sauna   -   Hatha Yoga   -   Power Yoga   -   Flexibar Core  -   Pilates

Body Training   -   XCO Walking   -   Step Aerobic   -   Mix Aerobic 

     Cvičení rodičů a dětí  - Posilovna