ŠKOLENÍ A WORKSHOPY

Školení a workshopy (stupeň C) jsou určené pro veřejnost i profesionální lektory a trenéry a slouží k dokončení třístupňového vzdělávání (stupeň A - basic, B - advanced) nebo k rozšíření znalostí v dané speciální oblasti. 

 

Navigace: Úvod \Vzdělávání \ Školení a workshopy

Školení a workshopy  jsou určené pro veřejnost i profesionální lektory a trenéry. Můžete se jich účastnit bez předchozího školení, ale chcete-li získat Živnostenský list, je třeba předtím absolvovat stupně A - basic a B - advanced.

Na školení sa mi páčil prístup lektorky, ktorá priamo na deťoch demonštrovala prístup k nim, široký zásobník základných cvikov a nekonečné množstvo ich kombinácií. Celé školenie prebiehalo v praktickej rovine, takže všetko sme si mali možnosť vyskúšať ako na sebe, tak v spolupráci s deťmi a videli sme, že tréning detí začínajúcich v akejkoľvek športovej disciplíne môže byť nielen tvrdý dril, ale aj zábava. Osobne som odchádzal plný nových poznatkov, ktoré určite zaradím do svojej praxe a teším sa na ďalšie školenie.

Marián MikušŠkolení Tréninkové metody

Školení pro mne bylo velice přínosné. Většina školení,která jsem v minulosti absolvovala byla pouze teoretická a obsahovala mnoho zbytečných přednášek o věcech, které všichni znají. Toto školení bylo jiné, vše nám bylo ukázáno prakticky přímo na dětech a my jako trenérky jsme měly možnost děti opravovat a zkoušet si věci na vlastní kůži,což oceňuji. V budoucnosti bych se ráda zúčastnila i dalších podobných školení. Moc děkuji!

Aneta Kučerová

Byla jsem opravdu strašně moc spokojená a myslím, že jsi nám toho řekla víc, než dost. Dozvěděla jsem se všechno co jsem potřebovala a vyplnilo se vše, co jsem od školení očekávala. Holky byly také moc nadšené a myslím, že jim to hodně pomohlo 🙂 tudíž možnost vzít si s sebou děti hodnotím velmi kladně a moc se mi tato nabídka líbila. Na školení panovala velice příjemná a milá atmosféra, takže už se moc těším, až zase přijedu. Ještě jednou mockrát děkuji.

Veronika Štrucová

CO JE ŠKOLENÍ A WORKSHOP

Chcete se stát lektorem, instruktorem ve fitness? Chcete bý nejlepší lektor  a mít plné lekce spokojených klientů? Pak potřebujete to nejlepší vzdělání a my vám ho nabízíme. Jedná se o kurzy akreditované Ministerstvem školství ČR. Úspěšné absolvování akreditovaného kurzu je cesta k získání Osvědčení o příslušném vzdělání a k lektorování.

Máme tyto akreditace Minsterstva školství a tělovýchovy

 • Instruktor Aerobiku
 • Instruktor Bodystylingu

 

PRO KOHO JSOU ŠKOLENÍ A WORKSHOPY URČENÉ

Školení je určené

 • především pro lektory, kteří si tak rozšiřují svoje znalosti
 • na některá školní chodí klieti, kteří se chtějí dozvědět více o cvičení, které navštěvují ve svých fitcentrech
 • pro trenéry
 • pro pedagogické pracovníky, vedoucí zájmových kroužků atd.

 

PROČ ABSOLVOVAT ŠKOLENÍ / WORKSHOP

 • Práce lektora ovlivňuje zdraví lidí, proto musí být lektor ve své oblasti odborníkem s rozsáhlými znalostmi. Školení slouží k získávání a rozšiřování znalostí v našem oboru. Stále se objevují nové trendy, ale jsou i oblíbené stálice - typy cvičení, které se drží dlouhá léta. Čím má lektor bohatší znalosti, vím více vidí souvislostí v rámci fungování našeho těla.

  Pokud chce být lektor úspěšný, musí být jeho klienti spokojení. K tomu je nutné a nezbytné se neustále vzdělávat. Stejně jako i v jiných oborech, tak také v oblasti tělovýchovy a sportu  přicházejí nové informace, které dříve nebyly  známé.

  Každý lektor by si měl najít čas na sebevzdělávání. Kvalitní základní vzdělávání je samozřejmost.  Lektor však potřebuje znát nejrůznější typy cvičení, aby mohl v praxi vymýšlet nové variace cviků, aby jeho lekce nebyly monotóní, aby mohl nabídnout klientům nabídnout jednodušší nebo obtížnější varianty cviků tak, aby je všichni zvládli apod.

CO SE NA ŠKOLENÍ / WORKSHOPU NAUČÍTE

Školení vás obohatí po mnoha stránkách:

 • poznáte poslední trendy v oblasti fitness
 • vyzkouší si nové druhy cvičení
 • získáte nové teoretické i praktické znalosti v dané oblasti
 • široký zásobníky cviků pro daný typ cvičení
 • máte možnost si ověřit svoje názory s odborníky
 • seznámíte se s kolegy ve svém oboru
 • certifikát o absolvování školení

MÍSTO ŠKOLENÍ / WORKSHOPU

Všechny workshopy se konají v AC Fitnesss, Merhautova 224, 613 00 Brno (konečná tram č. 5 v Černých Polích).

OSVĚDČENÍ / CERTIFIKÁTY

Získaný Certifikát s popisem dané specializace není časově omezen, ale sám o sobě neopravňuje k lektorování. V souvislosti s úspěšně absolvovaným akreditovaným kurzem svědčí o tom, že jeho majitel si rozšiřuje svoje znalosti v dané oblasti.

 

ROZSAH ŠKOLENÍ A WORKSHOPŮ

Školení jsou jednodenní vzdělávací akce v rozsahu 8-10 hodin, které se konají v sobotu nebo v neděli. Workshopy jsou dopolední vzdělávací akce, trvající většinou 3 hodiny.

DOTAZY

vzdělávání pod jednou střechou

akreditované kurzy

jsme tu pro vás od roku 1996

výměna zkušeností

stovky spokojených klientů