PRODEJ KURZŮ ZAHÁJEN!

PODZIM 2017 V AC FITNESS

ZPRÁVA DNE: PODZIMNÍ KURZY V PRODEJI!

Od 11.9. 2017 platí podzimní rozpis. Najdete v něm stávající i nové kurzy, otevřené lekce a také nové lektory, které si jistě brzy oblíbíte :). Na našich stránkách naleznete podrobný popis lekcí, nebo Vám je naše recepční rády vysvětlí a Vy si tak můžete vybrat to pravé.

Nebojte se vyzkoušet nové lekce a lektory, ručíme za jejich kvalitu!

 

rozvrh-acfitness-2017-jarni-kurzy-merhautova-acf-hana-toufarova-fitkobrno-cviceni-v-brne-acfitness-woudink-kurzybrno-kalistenika- 2018-kurz-gym

INFORMACE K CENÁM

Ceny otevřených lekcí i ceny kurzů jsme sjednotili a ponížili, abyste k nám chodili ještě raději! Již tedy na nic nečekejte a zakupte svůj oblíbený kurz ihned, ať máte své místo jisté!

Kurzovné
Cena lekce v kurzu 125 Kč /  jednotlivě 150 Kč
Cena lekce v kurzu 100 Kč student / jednotlivě 125 Kč

Otevřené lekce
Dance aerobik / Zuzka, Power yoga / Jarka, Kondiční trénink / Honza
Cena: 125 Kč / 105 Kč student

 

KURZY K ZAKOUPENÍ ONLINE ZDE

 

DĚTSKÉ KURZY

Od září otevíráme také kurzy pro děti a to ve třech úrovních:

  1. Začátečníkům a dětem, které potřebují všeobecný sportovní základ, nabízíme kurz DĚTI NA STARTU. Přihlásit můžete děti od 4 let a to v pondělí + čtvrtek v AC Fitness a ve středu na ZŠ Janouškova.
  2. Dále nabízíme kurzy dětského aerobiku 4 – 7 let, kde se děti učí nejen základní pohybovou přípravu, ale také práci s hudbou, základní kroky aerobiku a choreografie. Pro slečny 10 – 13 let pak aerobně – taneční kurz FIT DANCE.
  3. Pokud máte doma šikovné a neposedné dítě od 6 let a chcete, aby se aerobiku věnovalo naplno, připojte se k našemu sportovnímu klubu AC Brno, kde již 20 let vychováváme stovky dětí, od přípravky až po mistry světa, které jsou vedené profesionálními trenérkami a bývalými závodnicemi ACB.

Přejeme Vám krásný začátek nového školního roku a těšíme se na Vaši návštěvu!

Za AC Fitness

PaedDr. Hana Toufarová
expertka na vzdělávání v oblasti sportu a tělovýchovy

Komentáře