Power Yoga v AC Fitness Brno

Přijďte si zacvičit do posilovny, vyzkoušet dynamické i pomalé skupinové lekce nebo si odpočinout do sauny.

Navigace: Úvod \ CvičeníSkupinové lekce \ Power Yoga

Power yoga mi dodává klid a protažení po náročných dnech. Úžasné cvičení, které možná náročně nevypadá, ale já se při něm skvěle zničím i bez klasického "hopsání".

AnnaBrno

DOTAZY

Pokud máte dotaz k informacím ohledně cen nebo si nevíte rady s výběrem služby, kontaktujte nás.

+420 608 608 888

blanka-pretakova-acftiness-flexibar-yoga-powerjoga-brno-pilates-cviceni-vbrne-acfitness-cernapole-hanatoufarova

Historie Power Yogy

Vznikla zhruba v 80. letech 20. století ve Spojených státech.

Power Yogu můžete využít dvěma způsoby:

  • 1

    Jako výbornou prevenci např. bolestí zad, chybného držení těla apod.

  • 2

    Jako nápravu svalových dysbalancí.

    Při cvičení dochází k velmi intensivnímu posílení svalů břicha a svalů zad, dále oslabených svalů pánevního dna (což je jedna z hlavních příčin inkontinence) atd.

Power Yoga

 Power jóga je zaměřena na protažení a posílení svalů celého těla. Powerjóga  si vypůjčila pozice z jógy, aby s jejich pomocí dokázala lidi přivést přes fyzické zatížení těla k řízenému pohybu, vědomému ovládání těla a k psychické a fyzické relaxaci.

Jak funguje Power Yoga

Jedná se o komplexní pojetí, při němž procvičíte celé tělo, koncentrujete se, zpevníte svalstvo a vzápětí přichází protažení a uvolnění. Vše je podporováno hlubokým a pravidelným dechem, který tělo zahřívá.

Dochází k formování postavy,  zeštíhlení, k úbytku podkožního tuku uvolněním energetických drah v těle a především k mentálnímu uvolnění a získání soustředěné mysli.

Pro koho je Power Yoga určena

Powerjóga není jóga. V klasické józe je hlavní náplní uvědomění si svého života v jednotě ducha a těla, převážně se jedná o filozofický přístup k životu. Klasická jóga nezdůrazňuje cvičení jako základ.  Power a slovo jóga, znamená v překladu síla z jógy.

Powerjóga  je to cvičení pro lidi, kteří nechtějí striktně dodržovat pravidla a nařízení klasické jógy, ale chtějí cvičit.