Power stretch v AC Fitness Brno

Přijďte si zacvičit do posilovny, vyzkoušet dynamické i pomalé skupinové lekce nebo si odpočinout do sauny.

Navigace: Úvod \ Rozpis lekcíSkupinové lekce \ Power stretch

Moc příjemná lekce, která mi chyběla. Po náročném cvičení je protažení důležité ale já ho sama šidím. Tato lekce mě udržuje v rovnováze 🙂

Jidřiška

DOTAZY

Pokud máte dotaz k informacím ohledně cen nebo si nevíte rady s výběrem služby, kontaktujte nás.

+420 608 608 888

Historie Power stretch

Protahování je součástí každé skupinové lekce, avšak věnujeme mu méně času, než je třeba. Kdo ví, jak je protahování důležité, zařazuje lekce tohoto typu do svého cvičebního programu. Protažení celého těla je opět v kurzu!

Lektorkou je Lada

Power stretch

Protahovací lekce jsou opět populární! Bez komplexního protažení těla po posilovně, lekci či dni plném stresu nemůže Vaše tělo správně regenerovat. Zařaďte proto protahovací lekci do svého cvičebního plánu alespoň jedenkrát týdně!

Jak funguje Power stretch

Při cvičení se aktivně zapojuje celé tělo. Přibližně 20min se budete věnovat posilování různých partií těla a následuje dlouhé protažení celého těla. Relaxační polohy i protahování ve stoji, sedě, leže. Uklidňující a příjemná hodina po nejen po stresovém dni.

 

Pro koho je Power stretch určen

 

Tato lekce je určená pro ty, kteří chtějí v pomalejším tempu cvičení posílit a protáhnout svoje tělo a uklidnit mysl. Ať už po předešlé lekci nebo po náročném dni. Pro začátečníky i pokročilé.

Výhody lekce Power stretch:

  • 1

    Pořádné posílení celého těla

  • 2

    Hluboké a komplexní protažení