Podzimní novinky a tituly mistrů

PODZIMNÍ NOVINKY, KTERÉ MUSÍTE VĚDĚT!

Aktuální rozpis platný od 23.10. 2017. rozpis-acfitness-lekce-cvieni-v-brne-gym-posilovna-kurzy-brno-merhautova-acfitness-aerobik-trx-kondicni-trenink-kalistenika-cernapole-rehabilitace-posilka-sport-pohyb

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY
Od 1.11. malinko pozměníme otevírací čas naší posilovny. Denně ji nově můžete navštěvovat 7:00 – 21:30. V sobotu se určitě rádi vyspíte, proto si přijďte zacvičit odpoledne 16:30 – 21:30, v neděli Vás opět rádi uvidíme i ráno 8:00 – 12:00 / 16:30 – 21:30.

NOVÉ LEKCE
V úterý 18:00 – 18:55 pro velký zájem přidáváme lekci TRX s novou a usměvavou blondýnkou Soňou. Lekci můžete navštěvovat jednotlivě či koupit jako kurz. Nevíte, co je náčiní TRX a zajímá Vás? Podrobný obsah najdete zde nebo si lekci raději přijďte rovnou vyzkoušet! Pro rezervaci volejte 608 608 888.

Ve čtvrtek 9:30 – 10:25 zveme na cvičení všechny maminky! Otevřená lekce Cvičení maminek s dětmi v šátku či nosítku je pomalejší cvičení, při kterém využíváme ruzná náčiní tak, abychom vše přizpůsobili bezpečnosti dítěte.
Neustálý konakt s dítětem a navíc v pohybu je velmi vhodný jak pro maminku, tak prcka. Vraťte se po porodu do formy a navíc bez zařizování hlídání! Těší se na Vás Zuzka Kleinová. 

ZUMBA FOR ENGLISH SPEAKERS
We have a new class for you! Zumba class on Tuesday 11 a.m. is perfect for all english speakers who want to have fun and enjoy dance class. Special price for you is 70 CZK only, so come and join our AC Fitness english group.

Vítáni jsou samozřejmě všichni! Přijď si zatančit za pouhých 70,- Kč!

PODZIMNÍ SAUNOVÁNÍ
Sychravý podzim přichází a my chceme být nadále zdraví a v pohodě! Proto si po cvičení přidejte relax v sauně, kterou pro Vás zapneme kdykoli při zavolání minimálně hodinu předem. Využít saunu můžete sami či pozvat partu a oddechnout si privátně. Vše o saunování se dozvíte na našich stránkách.

ÚSPĚŠNÝ KONEC SEZONY 
Závodnice AC Brno završily sezonu 2017 úžasným výsledkem. Na MČR, které se konalo v Plzni získaly seniorské stepařky titul MISTRYŇ ČESKÉ REPUBLIKY pro rok 2017. Kadetky nezůstaly o mnoho pozadu a vybojovaly bronz. Oba týmy trénuje Hanka Toufarová.

Pouhých 10 dní poté jsme se vydaly do holandského Leidenu na mistrovství světa. Konkurence ruských týmů byla v naší stepové kategorii veliká, stejně jako ostatních českých fitness týmů, se kterými bojujeme po celý rok.
Kadetky sebraly všechny síly a semifinále a zejména finále zacvičily s takovou vervou, že do Brna přiváží titul druhých vicemistryň světa a tedy bronzové medaile.

Seniorky měly ještě o něco těžší pozici, neboť starší ruské týmy mají opravdu prvotřídní synchron i kondičku. Holky se praly statečně, nakonec to stačilo na 5.místo. Tímto závodem a titulem mistrů ČR naše seniorky zakončily svoji kariéru a dlouholeté působení v klubu AC Brno, kde se již od roku 2000 staráme o děti všech věkových a výkonnostních kategorií.  Tímto děkujeme za úžasné zážitky a těšíme se, co přinesou další roky.

A Vám všem přejeme Vám krásný listopad a těšíme se na Vaši návštěvu!
Tým AC Fitness

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře