Pilates plyo v AC Fitness Brno

Přijďte si zacvičit do posilovny, vyzkoušet dynamické i pomalé skupinové lekce nebo si odpočinout do sauny.

Navigace: Úvod \ Rozpis lekcíSkupinové lekce \ Pilates plyo

Lektorkou je Valča

DOTAZY

Pokud máte dotaz k informacím ohledně cen nebo si nevíte rady s výběrem služby, kontaktujte nás.

+420 608 608 888

Historie Pilates plyo

Celý tento systém Pilates vymyslel na začátku minulého století Joseph Hubertus Pilates, narozen v Německu roku 1883. Dnešní moderní doba si však žádá něco navíc a tak po vložení plyometrických cviků vznikl Pilates plyo.

Perfektní spojení prvků pilates s dynamickým nábojem! Nic podobného jsem v Brně neviděla a absolutně to zbožnuji. Navíc Val Vás nakazí pozitivní energií 🙂

Terka

Pilates plyo

Plyo Pilates tvoří mix cviků z pilates, některých bojových umění, jógy a dynamického, ladného i rytmického tance. Touto směsicí vznikl soubor protahovacích, posilovacích, relaxačních a dynamických cviků, v zábavné formě, většinou i za doprovodu hudby. Plyometrická cvičení, která zvyšují intenzitu spalování kalorií, jsou základem, a proto mají v názvu stěžejní a první místo – „Plyo“.

Jak funguje Pilates plyo

Plyo pilates zlepšuje postřeh, rychlost, svalový tonus a efektivitu pohybu. Jako dynamický způsob cvičení jej lze praktikovat v několika úrovních intenzity. Používají se prvky, které trénují tělo ve výbušných, dynamických a protahovacích cvicích. A principy z pilates v této směsi pro změnu umožňují každým pohybem a jeho sladěním dopomoci tělu k pěknému vytvarování – celé siluety, ňader, pasu, boků, stehen, zadečku, rukou i ramen.

Pro koho je Pilates plyo určen

Pilates plyo je určen jak pro začtečníky, tak zdatné sportovce. Lektorka Vám nabídne jednodušší i náročné modifikace prvků. Neváhejte a vyzkoušejte tuto novinku!

Výhody lekce Just dance:

  • 1

    Zábava a pohyb v jednom

  • 2

    Taneční kroky a choreografie, které v jiné lekci nenajdete