Od bolesti ramene mi pomohl FLEXI-BAR

FLEXI-BAR JE ÚČINNÝM POMOCNÍKEM PŘI BOLESTECH ZAD

Přinášíme Vám příběh Lenky Matouškové, reprezentantky ČR v hodu diskem mezi neslyšícími sportovci. Dosavadní nejlepší umístění – trojnásobná juniorská mistryně Evropy, obsazená čtvrtá místa na ME, MS a Deaflympiádě mezi dospělými.

„V lednu 2014 jsem si přivedla úraz vyhozeného ramene, v červenci mi operovali rotátorovou manžetu (ramenní kloub) a vzhledem k oslabení mezi lopatkových a lopatkových svalů jsem potřebovala cokoliv, co by mi pomohlo svaly posílit. Byla jsem necelé dvě měsíce v rehabilitačním ústavu v Kladrubech, kde mi právě vzhledem k stavu zad a ramene doporučili si opatřit FLEXI-BAR.

Ten mi byl později k dispozici v jejich posilovně. Tento způsob posilování, nejen lopatkových svalů, ale i břišních spodních, zádových a dalších svalů se mi moc líbil, tak jsem se rozhodla zavést FLEXI-BAR do svého životního stylu. Nyní s Flexibarem i přes časté tréninky minimálně 2x týdně cvičím. Pomohl mi určitě v posílení postižené části a především v rychlejším návratu zpět do tréninkového režimu.“

 

Máte-li problémy se zády, ramenem, stabilizačním systémem či chcete účinně posílit hluboké zádové svalstvo, svaly kolem páteře a svaly pánevního dna, pořiďte si FLEXI-BAR domů a dostanete k němu také DVD se základními cviky. 10 minut cvičení denně je tím správným krokem, jak si pomoci od dlouhodobé bolesti.

Chcete-li cvičení s FLEXI-BARem nejprve vyzkoušet, nabízíme Vám lekce v našem AC Fitness.

Vyzkoušejte:

PO 18:00 – 18:55 Flexibar Core 
ČT 17:00 – 17:55 Pilates + Flexibar
Lenka-Matouskova-flexibar-pomoc-pri-polesti-zad-rameno-rehabilitace-brno-acfitness

 

 

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře