Nové permanentky v AC Fitness

Nové permanentky na lekce i do posilovny

 

Chodím do posilovny
Jestliže navštěvujete naši posilovnu, máme pro Vás novinku v podobě MĚSÍČNÍ permanentky. Vstupové (10 vstupů/2 měsíce, 20 vstupů/4 měsíce) zůstávají, ale pokud jste naším věrným klientem a rádi cvičíte až 4 x týdně, určitě se Vám vyplatí koupě této nově zařazené permanentky, která má platnost měsíc. Koupit ji můžete online či na recepci AC Fitness.

 

Chodím na lekce
Pro naše věrné klienty/ky z řad kurzistů jsme také zařadili zcela novou permanentku. 7mi vstupová permanentka, která má platnost po celou dobu trvání podzimních kurzů je určena pro všechny, kdo mají zakoupený kurz a dále by chtěli navštěvovat otevřené lekce či kurzy, avšak ne za plnou cenu. Cenově zvýhodněná permanentka bude tedy prodána pouze klientovi s 1 a více zakoupenými kurzy. Koupit ji můžete na recepci či online zde.

 

Otevřené lekce
Další novinkou je otevření lekcí JUST DANCE s Valčou a CORE TRAINING s Ladou. Můžete je tedy navštěvovat jednotlivě, ne jen jako kurz 🙂

TYTO NOVINKY PLATÍ OD 1.10. 2016

eshop-acfitness-

Věříme, že Vás novinky v podobě permanentek potěší a vyberete si tu právě PRO VÁS nejlepší variantu. Těšíme se na Vaši návštěvu!
Vaše ACF 🙂

 

Komentáře