Nová školení ACFA již v září!

CVIČENÍ S OBRUČÍ, BUBNOVÁNÍ ČI
SPOJENÍ FLEXI-BARU S X-CO

 

Jsi lektor? Chceš se stát lektorem? Nebo prostě rád cvičíš a chceš vyzkoušet nové typy cvičení a dozvědět se více o svém těle? AC Fitness Academy zařazuje skvělá, nová a především zábavná školení a workshopy.

Rehabilitační náčiní Flexi-bar zná již mnoho z Vás a velký počet lektorů po celé ČR má toto školení za sebou. Spoustu dotazů však padlo také na další rehabilitační náčiní X-CO, které jsme tedy zařadili k Flexi-baru a najdete jej pod názvem FLEXI-BAR A X-CO BASIC. Co všechno tato náčiní umí a proč by bylo školení vhodné právě pro Tebe se dozvíš na našich stránkách.

Že cvičení s obručí není námaha? To by ses divil/a! Je to sice především zábava, ale bez základní metodiky kroužení se neobejdeš. Školení vedené propagátorkou Hula hup fit na Moravě Lenkou Fasnerovou je další novinkou v našem kalendáři. Posílení břicha, stehen a horní části kruhu zábavnou metodou – to je hula hup! Cvičení je vhodné pro děti i dospělé a jeho výhody a obsah se dozvíte zde.

A kdo by neměl rád bubnování? Úžasný nápad, spojit cvičení na velkých míčích s paličkami a tedy pohyb s hudbou! Dokonalý mix zábavného kardio a posilovacího cvičení, které je vhodné pro děti i dospělé. Školení drum and balls je nový směr cvičení ve fitness a Ty se můžeš stát jeho lektorem již v září!

 

fit-drums-skoleni-acfa-dospeli-olomouc-sviceni-s-mici-bubny-hana-toufarova-lenka-fasnerova-brno-olomouc-vzdelavani-sport-aerobik-morava

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře