NOVÁ LEKTORKA, NOVÉ LEKCE!

ZVEME VÁS NA NOVÉ LEKCE S VALERIÍ

Valča je naší novou lektorku, která Vám nabízí zcela nové lekce i jejich pojetí. Energická a usměvavá Valerie má dlouholeté zkušenosti např. z Austrálie, kde pracovala mimo jiné ve fitcentru, které vlastní Madonna.

 

  • Od pátku 3.6. již můžete vyzkoušet lekce JUST DANCE, které budou mít malinko jinou náplň. Valerie je certifikovaný lektor zumby a 6 let se věnovala latinsko-americkým tancům. To bude tanec!
  • od úterý 7.6. zařazujeme ranní lekci 8:30 – 9:30 SUMMER BODY, která se podobá kruhovým tréninkům, které znáte, ale je zaměřena přesně na ty partie, které odkrýváme v létě 🙂 Chcete-li být přes léto fit, je tohle lekce přímo pro Vás
  • 7.6. máme novinku také v 19:00 –  CARDIO KICKBOXING! Lekce je zaměřená především na- zlepšení kondice, flexibility, rychlosti reakce, zhubnutí, získání sebevědomí. Zároveň však naučí něčemu novému, co může pomoci např. při sebeobraně.
  • Další ranní lekcí je PILATES PLYO, na kterou se můžete těšit pravidelně od 8.6. a která bude kvůli letnímu horkému počasí již 7:00 – 7:55. Stihnete se tedy nastartovat ještě před prací! Jedná se o dynamickou formu pilates, která nabízí intenzivní kardio aktivitu, zvýšení celkové tělesné síly a stability

Právě pro Vás dokončujeme prázdninový rozpis, sledujte náš facebook a web, brzy jej zveřejníme 🙂

Vaše ACF

valerie-jatelova-fitness-instruktor-acfitness-acbrno-lektor-brno-hana-toufarova

 

Komentáře