NÁŠ TÝM AC FITNESS

Naši lektoři jsou certifikovaní a kvalitně školení profesionálové,
kteří si zakládají na kvalitě svých hodin. Ke klientům přistupují individuálně, proto se nebojte přijít vyzkoušet všechny lekce, které Vás lákají.

HANA TOUFAROVÁ

HANA TOUFAROVÁ

majitelka AC Fitness, AC Brno, lektorka, školitelka, trenérka

PaedDr. Hana Toufarová je majitelkou AC Fitness, zakladatelkou sportovního klubu AC Brno, školitelka a autorka Metodických materiálů, CD a knih s tématem dětského aerobiku, výhradní dovozce sportovního náčiní FLEXI-BAR a X-CO do ČR.

HANKA TOUFAROVÁ

HANKA TOUFAROVÁ

provozní manažer, lektor a osobní trenér v ACF, choreografka a trenérka v AC Brno

Hanka se dostala k aerobiku díky své mamince už v 5ti letech.V ACF pracuje jako provozní manažer, spravuje webové a fb stránky, lektoruje a v klubu AC Brno pracuje jako choreografka a trenérka

BLANKA PŘETÁKOVÁ

BLANKA PŘETÁKOVÁ

lektor, školitel

Od dětských let se věnovala baletu, později lidovému tanci. Postupem času se změřila na aerobik a jeho lektorování. Nově se stala také školitelkou AC Fitness Academy. Zacvičit si s Blankou můžete lekcích Flexibaru, Woudinku nebo Pilates.

LADA JESTŘÍBKOVÁ

LADA JESTŘÍBKOVÁ

lektor, školitel

Lada je energická lektorka dynamických lekcí a zároveň školitelka AC Fitness Academy.

PAVLA ŠTĚPÁNSKÁ

PAVLA ŠTĚPÁNSKÁ

lektor Hatha yógy

Pavlu vždy bavil tanec. Ale když před pár lety zakusila jógu, uhranula ji natolik, že se stala lektorkou. Její lekce jsou velmi klidné a příjemné.

SOŇA RYŠAVÁ

SOŇA RYŠAVÁ

lektor TRX

Soňa je usměvavá blondýnka a naše nová lektorka TRX. Bez sportu si nedokáže představit život. Nenechte se však mýlit křehkým zevnějškem, Soňa vám dá do těla!

JARKA HYBNEROVÁ

JARKA HYBNEROVÁ

lektor Power yoga

S praxí ásan se poprvé setkala ve 12ti letech, kdy dostala knížku Strečing. Vedené lekce začala pravidelně navštěvovat na vysoké škole a od té doby patří jóga do jejího každodenního, nyní už profesionálního života.

ZUZANA LIŠKOVÁ

ZUZANA LIŠKOVÁ

lektor

Od malička se věnovala aerobiku, momentálně působí jako trenérka dětí v aerobikovém klubu, kde ji práce s dětmi velmi naplňuje. V AC Fitness vede lekce dětí.

ANNA BAJEROVÁ

ANNA BAJEROVÁ

lektorka dětských kurzů

Anička dlouhé roky závodila ve fitness týmech AC Brno a nyní se věnuje vzdělávání v oblasti sportu a především práci s dětmi

TEREZA KALLASOVÁ

TEREZA KALLASOVÁ

lektor dětských lekcí

Terka začala s aerobikem již jako malá díky sestře a během působení v závodním klubu získala mnoho zkušeností, medailí, titulů. Nyní vede lekce dětského aerobiku a dětské jógy.

LENKA FASNEROVÁ

LENKA FASNEROVÁ

externí školitel

Lenka spolupracuje s Hanou Toufarovou již dlouhá léta, nyní žije v Olomouci, kde má své fit centrum a pro AC Fitness Academy vede různé typy školení.

Pokud máte dotaz k informacím ohledně cen nebo si nevíte rady s výběrem služby, kontaktujte nás.