Nabitý únor 2015 V Ac fitness

ac fitness academy brno

CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI, NOVÁ LEKCE JUST DANCE A DALŠÍ

 

Vážení a milí klienti,

začíná únor  a ten bude u nás v AC Fitness nabitý novinkami. Co se děje?

PERMANENTKY ONLINE

Často se ptáte, zda lze zakoupit permanentky jinak, než osobně na naší recepci. Teď už vám můžeme odpovídat ANO. Právě jsme připravili možnost zakoupení permanentek, zlaté karty, sobotních akcí nebo vložení kreditu na Váš účet online – převodem nebo službou GoPay.
Stačí, když na našem webu v sekci „ceník“ vyberete požadovanou položku a zadáte online platbu.

AC FITNESS ACADEMY

Pořádáme školení, workshopy a akreditované kurzy pro odbornou i laickou veřejnost. Naše vzdělávacích akce jsou určené pro ty z Vás, kteří se chcete  stát lektory, anebo jimi již jsou a rádi byste si rozšířili kvalifikaci. Workshopy navštěvuje i široká veřejnost, která si chce dát o víkendu do těla a zacvičit si s našimi skvělými lektory AC Fitness.
Začínáme 21.2. workshopem BALANCE Bodytraining (BOSU, Body styling, XCO). Lektorkou je Blanka.

CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI

Máte doma dítě, které chcete od malička učit pohybu a strávit s ním příjemné chvíle při cvičení a v kolektivu jiných dětí a maminek? Jako každý rok  Vám nabízíme lekce Cvičení rodičů/prarodičů s dětmi, a to vždy ve ČTVRTEK  9:30 – 10:15 hodin. Spolu s ostatními zažijete spoustu radosti a vyzkoušíte zajímavé cvičení. Nový kurz probíhá únor – červen, můžete zakopit i jednotlivé lekce.

JUST DANCE

Přijďte se po celém náročném týdnu zrelaxovat, dobít si baterky, pobavit se, nastartovat se nebo si prostě jen zatančit. Otevíráme lekci JUST DANCE s Ladou, pravidelně v pátek 18.00 – 18:55. Na co se můžete těšit?
Port de Bras, lehký dance aerobik, Zumba, dance jóga….Zkrátka na vše, co má společného jmenovatele DANCE

OVOCNÉ ŠŤÁVY UGO

Ať už si jdete zacvičit, chcete načerpat energii po sportovní aktivitě či prostě doplnit vitamíny, nabízíme Vám UGOvu šťávu. Obsahuje pouze čistou ovocnou šťávu, žádné přidané cukry ani éčka. Při uchování v chladu zůstává UGO až čtyři týdny ve skvělé kondici, protože je ošetřena vysokým tlakem. Díky této technologii má šťáva stejnou barvu, chuť a obsah živin je podobný jako u právě vymačkané čerstvé šťávy. Neváhejte a ochutnejte ! 

 

Přijďte cvičit a vytrvejte. Cvičení vám zlepší náladu.

Hana Toufarová

 

 

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře