METODICKÉ MATERIÁLY

(jak začít cvičit s dětmi obecně, jak cvičit aerobik s dětmi, jak začít cvičit aerobic s dětmi)

 

Navigace: Úvod \Vzdělávání \ Metodické materiály

PRO KOHO JSOU METODICKÉ MATERIÁLY URČENÉ

Metodické materiály tvoříme už od roku 1996. Tyto materiály ve svých lekcích a v hodinách tělesné výchovy používají stovky učitelek, lektorek a trenérek v celé ČR. Některé z nich jsou v této oblasti zkušené, jiné začínají. Naše matodické materiály mohou používat obě skupiny.

  • Začínáte? Nebojte se, vše zvládnete. Krok po kroku vás materiály povedou až k úspěšnému konci. Vše je podrobně vysvětleno, nakresleno. Je to jako kuchařka pro začínající.
  • Potřebujete nové nápady pro svoji práci? Pak si stačí vybrat - písničky, říkadla, pohybové příběhy, cvičení na malých míčích, cvičení pro zdravá záda, jógu?
  • Jste rodiče a chcete říkadla nebo písničky domů pro své děti? Ano, i vás tyto materiály uspokojí. Obsahují CD, kde jsou říkadla a písničky a tak je dětem můžete pustit.

PODÍVEJTE SE, JAKOU METODOU LZE DĚTI

UČIT, ABY MĚLY Z POHYBU RADOST!

Nejnovější metodické materiály

 říkadla (Muchomůrka, Na hřišti, Veverka, Indián, Smolíček, Zebra, Bobr, U řeky),

písničky (Bílá, Žlutá, Růžová, Červená, Modrá, Zelená, Černá, Duhová),

pohybové příběhy (V pohádce, Čím budeme, Dobré ráno, Malí muzikanti, Na procházce, Večerníček, Jaké známe sporty, U babičky)

získáte zdarma na našem školení

Říkadla, písničky a pohybové příběhy pro rozvoj pohybových schopností dětí ve věku 4-9 let

ŘÍKADLA K DĚTSKÉMU AEROBIKU

Tato říkadla budou vaše děti milovat. Jsou vhodná pro děti předškolního věku a pro děti na 1. stupni ZŠ. Jednoduché a líbivé texty jsou doplněné pohybem , který děti snadno zvládnou. Je zde využitých několik základních kroků aerobiku, díky nimž obohatíte dětem jejich zásobník pohybu. Současně získáte také CD, kde jsou říkadla podkreslená hudbou. To znamená zlepšení a zjednodušení Vaší práce a větší zážitek pro děti. V metodickém materiálu najdete popsané jednodušší i obtížnější varianty Vaše děti.

Olomouc: Hanex, 2008. Total Time: 79:29

Cena CD + doprovodný text: 450,- Kč vč. DPH. Balné: 40,- Kč Poštovné: 72,- Kč

 

AEROBIK S DĚTMI PLUS

je rozšířené vydání publikace „Aerobik s dětmi”. Tento ucelený metodický materiál  obsahuje teoretický i praktický návod, jak začít cvičit s dětmi předškolního a mladšího školního věku. Ano, najdete zde i základní kroky aerobiku. Ty jsou výborné pro zlepšování koordinace, orientace v prostoru apod. A těch pár základních kroků lehce zvládne i ten, kdo aerobik nikdy necvičil. Vše je psané "jako kuchařka" - v publikaci se lekce zorientují lektoři-začátečníci i zkušení lektoři. Seznámíte se také s motivačním názvoslovím, říkadly pro začátek (včetně rozkreslených pohybů), s příklady správného posilování a protahování.

Olomouc: Hanex, 2003.Počet stran: 82

Cena: 95,- Kč vč. DPH Balné: 40,- Kč Poštovné: 72,- Kč

 

 

AEROBIK S BERUŠKOU

Rytmické písničky pro děti ve věku 4-9 let jsou vhodné na začátek lekce , ale i do jejího průběhu. Písničky i k nim napsané pohyby jsou velmi jednoduché a pro děti přirozené. Pro větší zásobník pohybů jsou zde použité i základní kroky aerobiku, které rozvíjejí mimo jiné koordinaci, orientaci v prostoru atd. V tomto materiálu získáte hezké a milé písničky a pozor — oblíbená Beruška k tomu! CD obsahuje delší tak ratší verze písniček, takže si můžete vybrat, co se vám ro vaši práci s dětmi více hodí. Současně opět obdržíte doprovodný materiál, kde jsou texty písní doplněny příslušným pohybem a názornými obrázky.

 Olomouc: Hanex,2008. Total Time: 67:56

Cena CD + doprovodný text: 450,- Kč vč. DPH. Balné: 40,- Kč Poštovné: 72,- Kč

 

SKOTAČÍME NA BUBLINÁCH

Hledáte cvičení pro zdravá záda dětí nebo dospělých? Zajímá vás rozvoj rovnováhy nebo zlepšování koordinace? Chcete pro děti i dospělé zábavné cvičení, kterým můžete rozvíjet jejich sílu i flexibilitu? Pak vám nabízíme tuto metodickou příručku -  jak využít overbally ve školních i mimoškolních aktivitách. Cviky jsou metodicky seřazené od jednoduchých  až po obtížné a můžete je tak využít ve všech lekcích od dětí po seniory.

Brno, 2003.Počet stran: 36

Cena: 60,- Kč vč. DPH Balné: 40,- Kč Poštovné: 72,- Kč

AEROBIK (NEJEN) DO ŠKOLY

Pohybové příběhy pro děti - co to je? Zacvičte si s námi a pomocí práce paží a nohou vyjádřete různé příběhy - můžete se vydat do lesa, na hrad, na výlet, do zoo atd. CD a metodický materiál je vhodný a plně použitelný pro děti od 5 do 14 let. Adekvátní hudba pro mladší i starší, kteří začínají cvičit (nejen) aerobik. V metodickém materiálu najdete motivační názvosloví - pohybové příběhy, ale i choreografie pro ty starší a spoustu jednodušších i obtížnějších variant k tomu. Obohaťte si své hodiny a nemusíte nic vymýšlet.

Olomouc: Hanex,2008. Total Time: 40:29

Cena CD + doprovodný text: 450,- Kč vč. DPH. Balné: 40,- Kč Poštovné: 72,- Kč

 

DVD FIT DĚTI

Říkadla, písničky a motivační názvosloví pro děti od 3 do 10 let - to vše najdete na tomto DVD. Nedokážete si představit, jak prakticky cvičit s dětmi? Toto DVD vám pomůže. Formou her zda Hana Toufarová a Radka Hanáková učí děti základním pohybovým dovednostem a sladění pohybu s hudbou. Podívejte se, jak děti bezprostředně reagují. Při natáčení jsme dopředu nic netrénovali - to je čistá praxe. Jak snadné to je, se přesvědčte sami.

Olomouc: Hanex, 2010. Total Time: 61:00

Cena DVD: 99,- Kč vč. DPH Balné: 40,- Kč Poštovné: 72,- Kč

Zboží, které chcete objednat*

CO JE LEPŠÍ? PÍSEMNÁ FORMA NEBO CD?

Co je lepší - číst metodiku nebo si pustit CD? Kadý z nás je jiný a vyhovuje mu něco jiného. Já myslím, že nejlepší je kombinace obou způsobů. Proto mnohé moje metodiky obsahují písemnou část - zde je vše popsané, vysvětlené a k tomu je CD, kde najdete říkadla, písničky i hudbu k pohybovým příběhům Prostě vše na jednom místě.

Vyberte si, napište nám a materiály máte obratem kdispozici.

A CO DÁL?

Mnohokrát jsem slyšela - mám všechny vaše materály, ale vidět vás naživo, to se nedá srovnat. Jistě - názorná ukázka je nejlepší. Pojďte si svoje postupy ověřit a přihlaste se na školení, která pořádáme.

vzdělávání pod jednou střechou

akreditované kurzy

jsme tu pro vás od roku 1996

výměna zkušeností

stovky pokojených klientů

Všeobecné obchodní a platební podmínky 

Prodávající a kupující podpisem kupní smlouvy, objednávky nebo dodacího listu potvrzují, že obsah těchto Všeobecných obchodních a platebních podmínek je pro sjednaný smluvní vztah závazný.

Dodací podmínky
Dodací lhůty jsou určeny dle požadavku kupujícího a dle možností prodávajícího.

Nabytí vlastnického práva
Kupující nabývá vlastnického práva ke zboží až úplným zaplacením kupní ceny.

Záruka
Na zboží poskytujeme plnou dvouletou záruku. U zboží objednaného na dobírku zaručujeme vrácení peněz, vrátíte-li je nepoužité do 30 dnů, a to i bez udání důvodu.

Doručení
Zboží je doručováno na dobírku. Při dodání zboží na dobírku je platba prováděna v hotovosti při převzetí zboží od pracovníka České Pošty či jiné přepravní společnosti. U zboží dodávaného na dobírku zaručujeme vrácení peněz do 30 dnů za nepoškozené zboží, které nevykazuje známky použití a dodané zpět dodavateli v neporušeném originálním obalu.

Náklady na dopravu
Veškeré náklady na dopravu nese kupující.