Máte prcka a rádi cvičíte? Kurz pro Vás v AC Fitness!

Cviceni-rodicu-s-detmi-brno-acfitness

CVIČENÍ RODIČU S DĚTMI V BRNĚ

Máte děťátko od 1 do 3 let a chcete s ním zažít krásné okamžiky při cvičení? Nabízíme Vám úžasné cvičení RODIČŮ S DĚTMI, každý čtvrtek 9:30 – 10:15 hod. Pojďte se seznámit s ostatními rodiči i dětmi, zjistit, co Vaše dítě baví, naučit se pár básniček, písniček a pohybů.

V lekcích pro rodiče  a děti je důležité, aby rodiče dělali všechny věci společně s dětmi. Nejsou tam jako doprovod, ale jako partneři dětí. Velmi se posiluje vztah rodiče – dítě. Ale pozor, s dítětem nemusí přijít pouze rodič, ale i prarodič / sourozenec.

A jak kurzy probíhají? Nabízíme Vám 2 možnosti:

  • Celý kurz 19 lekcí za 2280,-  (možnost náhrady na jakékoli jiné otevřené lekci i kurzu). Zakoupíte v e-shopu nebo na recepci AC Fitness
    Vhodné pro maminky, které chodí cvičit i samy a mohou si náhrady vybrat na ostatních lekcích.
  • 70% lekcí kurzu = na začátku semestru zakoupíte 14 lekcí, které si můžete vybrat po celou dobu trvání kurzu, bez možnosti náhrady.  Zakoupíte na recepci AC Fitness
    Vhodné pro maminky, které samy cvičit nechodí a nemusí mít tedy strach, že jim propadnou peníze, bude-li dítě nemocné.

Dále nabízíme možnost vyzkoušení tohoto kurzu a to ve formě 2 po sobě jdoucích lekcí za 300,-.

Neváhejte a připojte se se svou ratolestí do úžasného kurzu, který si užijete oba!

Vaše ACF

 

cvičení rodičů s dětmi v AC Fitness v Brně

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře