Lednový dárek, jarní kurzy a nová školení!

LEDEN V AC FITNESS

Vážení a milí klienti AC Fitness,

zdravím vás v nadcházejícím roce 2016 a přeji Vám jen to nejlepší – spokojenost, lásku, porozumění. A hlavně to nejdůležitější – zdraví. Všichni si přejeme být zdraví. Ale co všechno pro to doopravdy děláme? Za spoustu zdravotních problémů si můžeme, bohužel, sami. Jsem přesvědčená, že pravidelným pohybem a správným stravováním můžeme mnohé z nich eliminovat a žít lepší, spokojenější život.
Novoroční předsevzetí nemívají dlouhého trvání, pokud se do nich pustíte bezhlavě. Spousta plánů je spojena právě se pohybem – hubnutí, lepší kondice nebo prostě jen lepší pocit ze sebe sama. V této oblasti jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme dotáhnout Vaše předsevzetí do konce.
A protože naše jarní kurzy začínají až 8.2., máme pro vás novoroční dárek v podobě LEDNOVÉ permanentky. Všem novým klientům, či těm, kteří si kupují jednotlivé lekce, nabízíme výhodnou lednovou permanentku – 6 lekcí dle vlastního výběru za zvýhodněnou cenu 5 lekcí tj. 600 Kč. Můžete tedy navštívit jakoukoli nezaplněnou lekci, zjistit, který lektor a jaký typ lekce Vám nejvíce vyhovuje a od února si ji zakoupit výhodný kurz J.

ACF ACADEMY

Nový rok přináší nová školení! Nahlédněte do kalendáře vzdělávacích akcí ACFA. Workshopy vhodné pro lektory i širokou veřejnost. Ať už se chcete vzdělávat v oblasti zdraví, rehabilitace, cvičení s dětmi, najít novou inspiraci do svých lekcí či vyzkoušet nové směry pohybu a prostě si zacvičit.
Vše naleznete na našem webu www.acfa.cz                                                                              

POBYT PLNÝ POHYBU
Ve dnech 8. – 10.4. 2016 pro Vás připravujeme pobyt v hotelu Sladovna v Černé Hoře. Budeme cvičit i odpočívat J Proto si nezapomeňte tento termín poznačit a více informací čekejte v dalším bulletinu.
port de bras-acfitness-sobota-v-pohybu-fitko-brno-sport
SOBOTA V POHYBU 30.1.2016
Neváhejte a rezervujte si své místo na první sobotní tříhodinovce v roce 2016. Těší se na Vás Jitka s Ladou a čekají Vás následující lekce:

9:00 – 9:55 Fun aerobik / Jitka
10:00 – 10:55 Bodyfrom (pevný zadek, břicho) / Jitka
11:00 – 11:55 Port de bras /Jitka, Lada

Zvýhodněná cena tří lekcí je 290,- včetně vody aquila a iontového nápoje. Platby přijímáme na recepci či online.

NASTARTUJTE SE S KYÄNI
V zimním období jsme více náchylní k nemocem a únavě. Díky konci roku a začátku nového také častěji podléháme stresu. KYÄNI je čistě přírodní produkt s mohutnou dávkou vitamínů, antioxidantů a výživových doplňků. Takzvaný trojúhelník zdraví v podobě 3 produktů Vám zajistí okamžitý přísun energie a dlouhodobé užívání zvýší kvalitu Vašeho života. Více informací o tomto produktu Vám podají naše recepční. Také si vše můžete přečíst zde. Produkty jsou k dostání u nás na recepci AC Fitness.

 

kyani-produkty-vitaminy-acfitness-hanatoufarova-brno

 

Za AC Fitness
Hana Toufarová

Hana-Toufarova-AC-Fitness-Brno-cviceni-pro-deti-1

Komentáře