Léčivá jóga s Blankou

 

leciva-joga-v-acfitness-brno-cviceni-relax

LÉČIVÁ JÓGA V AC FITNESS

Vzhledem k dlouhodobé nemoci lektorky Jany, která vedla lekce Power Yogy, se nám alespoň naskytla skvělá příležitost směr této čtvrteční hodiny malinko pozměnit.

Název i náplň hodiny bude více zaměřen na zdraví. LÉČIVÁ JÓGA pod vedením lektorky Blanky bude tedy probíhat vždy ve ČTVRTEK 20 – 21:00 hodin. Tato lekce bude každou hodinu malinko jiná, jednou zaměřená na posílení imunity, podruhé například na artrózu. Tato lekce není jen pro milovníky jógy, ale pro všechny, kdo rádi relaxujete, posilujete svou mysl a odcházíte od nás s úsměvem na tváři.

A co o nové lekci říká samotná lektorka?
„Účelem cvičení jógy je odstranit veškeré překážky v našem těle. Posílíme a prohloubíme samozřejmě přirozený pohyb a navrátíme tělu rovnováhu a ztracenou sílu a energii. Jednotlivé jógové cviky lze posloupně seřadit do sestav a jejich cvičení vede k dosažení trvalého zlepšení nebo vyléčení různých potíží. Pamatujme, že pravé umění života, je spolehlivě fungující tělo, které si však musíme zasloužit.“

Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet relaxační, posilující a protahující lekci nejen pro Vaše tělo, ale především pro Vaši mysl. Těší se na Vás Blanka.

Vaše ACF

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře