KURZY V AC FITNESS OD ZÁŘÍ 2015

NOVINKOU ZÁŘÍ JSOU NOVÉ KURZY !

Milí klienti,

v rámci zkvalitňování služeb jsme se od září 2015 rozhodli přejít na cvičení formou kurzů. Kurzy mají mnoho výhod, které Vám pomohou zpříjemnit cvičení a lektorům zkvalitnit individuální přístup k Vám. 

Vaše oblíbené lekce zůstanou, ale ne jako otevřené hodiny, ale jako zhruba čtyřměsíční kurzy. V našem fitku cvičí jen ti nejlepší a certifikovaní lektoři. Ještě lepšího výsledku mohou s klienty, tedy Vámi, dosáhnout, pokud budou lekce pravidelné.
Výhodou kurzu je také zmenšená kapacita osob, aby se Vám lektor mohl naplno věnovat. Díky zavedení kurzu Vám také odpadá nahlašování na každou lekci. Doporučujeme kurz zakoupit co nejdříve, než se naplní a to u nás na recepci či online. Zanechány budou také otevřené lekce ve Funkční zóně a to lekce Tabaty a Funkčního tréninku. Vše je podrobně vysvětleno na www.acfitness.cz nebo se neváhejte zeptat našich milých recepčních 🙂

Nebojte se, Vaše permanentky stále platí, můžete je využít i první týden nového rozvrhu 6. – 13.9. Pokud permanentku nevychodíte, převedeme Vám zbytek peněz do kurzovného.

Věříme, že Vám tato změna zpříjemní cvičení a radost z pohybu!

Za AC Fitness

Hana Toufarová

Hana-Toufarova-AC-Fitness-Brno-cviceni-pro-deti-1

Komentáře