Téma dne – KURZY

V AC FITNESS PRO VÁS ZAVÁDÍME PRAVIDELNÉ KURZY

Doufáme, že jste po letních prázdninách plni sil a tak se opět můžeme společně pustit do udržování kondice, spalování, posilování a otužování těla i mysli 🙂

Jak jsme již psali, od září zavádíme lekce formou kurzů. Vaše oblíbené lekce zůstanou, ale ne jako otevřené hodiny, ale jako zhruba čtyřměsíční kurzy. V našem fitku cvičí jen ti nejlepší a certifikovaní lektoři. Jsou skvělí a vy to víte, proto za nimi chodíte. Ještě lepšího výsledku s Vámi mohou dosáhnout, pokud budou lekce pravidelné. Výhodou kurzu je také zmenšená kapacita osob, aby se Vám lektor mohl naplno věnovat. Díky zavedení kurzu Vám také odpadá nahlašování na každou lekci.

Kurzy se již plní a proto doporučujeme zakoupit co nejdříve. Můžete tak udělat na recepci AC Fitness či online. Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli, lekce můžete v týdnu 7. – 13.9. vyzkoušet. Tento týden je také určen k dochození zakoupené permanentky. Nadále zůstávají otevřené lekce v horním sále : Funkční trénink, Kruhový trénink a Tabata a ve spodním sále Bodyform s hlídáním dětí.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na naše milé recepční 🙂 Věříme, že si na tuto formu cvičení zvyknete a brzy zjistíte všechny její výhody. Těší se na Vás lektoři i celý tým AC Fitness.

RADY A TIPY

Školení BASIC – 1. krok k tomu, stát se instruktorem 9.-11.10.   +  16. – 18.10.2015

Školení Říkadla, písničky a pohybové příběhy pro rozvoj pohybových schopností dětí ve věku 4 – 9 let 26.9.2015

KURZY PRO DĚTI

Máte děti 4 – 9 let, kterým chybí všeobecná sportovní příprava? Přihlaste je na lekci DĚTI NA STARTU, která bude probíhat ve vybraných MŠ a ZŠ v Brně. Děti si vyzkouší základy gymnastiky, atletiky, míčových her i obratnosti. Řekněte NE rané specializaci a dejte dětem na vybranou!

deti-na-startu-acbrno-pohyb-vankovka-akce

Máte děti, které milují sport? Holčičky ale i kluky, kteří jsou šikovní a bavil by je aerobik? Neváhejte  a přihlaste je do nejúspěšnějšího klubu s patnáctiletou tradicí! AC Brno se věnuje kategorii sportovní aerobik a fitness ve třech výkonnostních kategoriích. Přijďte vyzkoušet cvičení pro děti od 3 let a závodní oddíl od 5 let! 

acbrno-2015-sportovni-klub-brno-aerobik-hana-toufarova

 

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře