Kruhový trénink v AC Fitness Brno

Přijďte si zacvičit do posilovny, vyzkoušet dynamické i pomalé skupinové lekce nebo si odpočnout do sauny.

Navigace: Úvod \ Rozpis lekcí  \ Skupinové lekce \ Kruhový trénink

Kruháč jsem si doslova zamilovala. Nenudím se a nemám čas myslet na blbosti. Je to skvělé kardio i posilování zároveň. Tuto lekci doporučuju! 🙂

VerčaBrno

DOTAZY

Pokud máte dotaz k informacím ohledně cen nebo si nevíte rady s výběrem služby, kontaktujte nás.

+420 608 608 888

Historie Kruhový trénink

Kruhový trénink je jeden z nových typů lekcí, které vznikly na základě moderních znalostí  o tom, jak funguje lidské tělo.

 

hanatoufarova-acfitness-acbrno-flexibar-xco-kyani-brno-cviceni-deti-seniori-kurzy-lekce-posilovna

Kruhový trénink můžete využít dvěma způsoby:

  • 1

    Ke zvýšení fyzické kondice

  • 2

    Jako komplexní cvičení

Kruhový trénink

Kruhovým tréninkem výrazně zkrátíte čas, který jste věnovali aerobnímu tréninku a spálíte mnohem více tuku. Ve světě již vzniklo spousty studií, které dokazují, že kruhový trénink v porovnání s tradičnějším aerobním cvičením, je vynikající způsob, jak zhubnout.

 

Jak funguje Kruhový trénink

V lekci se používá libovolné množství stanovišť, na kterých se cvičí s nejrůznějšími fitness pomůckami jako je Bosu, Flexibar, XCO, zátěže, expandery apod. Využití náčiní ale není podmínkou. Každá lekce je jiná, aby si tělo nezvyklo na určité cviky, protože by postupem času pozbývaly na účinnosti. Skvělá lekce pro milovníky změn a variací cviků.

Pro koho je Kruhový trénink určený

Někdy se těžko určuje, jestli je lekce pouze pro pokročilé nebo mohou přijít i začátečníci. Naši lektoři Vám nabídnou různé varianty obtížnosti jednotlivých cviků, proto přijďte a nebojte se vyzkoušejte, co lekce znamená, ať už jste začátečník či sportovec.