Krásné recenze pořádaných akcí AC Fitness

JAK SE LÍBÍLA SOBOTA V POPHYBU V DUCHU BODY&MIND?

Přinášíme Vám krátké zhodnocení námi pořádaných akcí z minulého týdne, kterých jste se Vy účastnili.

18.4. proběhla Sobota v pohybu se Charlotou, kde jste si vyzkoušely lekci bosu, kruhový trénink a balls. Skvěle vyvážené lekce podpořené usměvavou lektorkou zlepšily sobotu nejedné z Vás. Z takové zpětné vazby máme velkou radost a proto se již můžete hlásit na další sobotu 17.5., tentokrát v duchu BODY&MIND (posílení mysli a protažení těla) s Blankou a Pavlou 🙂

sobota-v-pohybu-cviceni-v-brne-acfitness

 

 

Další akcí, které jsme se naopak účastnily my, byla ukázka cvičení Flexi-bar na Dni pohybu a relaxace na Mendelově univerzitě. Rozdali jsme spoustu informací i letáčků týkajících se našeho fitcentra, ale hlavně jsme si skvěle zacvičili se zvědavými studenty, kteří chtěli zjistit, CO je a JAK funguje Flexi-bar a náčiní X-CO. Na místě vznikly zajímavé debaty o bolesti zad, ramen a zpevnění celého těla a nás těší, že jsme mohly tyto otázky se studenty i profesory rozebrat. Velmi mile nás překvapil opravdový zájem o pohyb a nové formy cvičení, proto věříme, že naše účast na této akci nebyla marná.

 

den-zdravi-a-relaxace-mendelova-univerzita-acfitness-brno-flexi-bar-xco-cviceni-brno

 

Už teď se těšíme na další akce!

Vaše AC Fitness

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře