Kondiční trénink v AC Fitness Brno

Přijďte si zacvičit do posilovny, vyzkoušet dynamické i pomalé skupinové lekce nebo si odpočinout do sauny.

Navigace: Úvod \ Rozpis lekcíSkupinové lekce \ Kondiční trénink

Konečně lekce i pro chlapy! Absolutně nabitá hodina, kde cítím, že překonávám sám sebe. Nebojte se toho, zvládnete víc, než si myslíte!

MichalBrno

DOTAZY

Pokud máte dotaz k informacím ohledně cen nebo si nevíte rady s výběrem služby, kontaktujte nás.

+420 608 608 888

hanatoufarova-acfitness-acbrno-flexibar-xco-kyani-brno-cviceni-deti-seniori-kurzy-lekce-posilovna
hanatoufarova-acfitness-acbrno-flexibar-xco-kyani-brno-cviceni-deti-seniori-kurzy-lekce-posilovna
hanatoufarova-acfitness-acbrno-flexibar-xco-kyani-brno-cviceni-deti-seniori-kurzy-lekce-posilovna

Kondiční trénink

Kondiční trénink je komplexní typ lekce, která snoubí v sobě všechny možné dovednosti, jaké sportovec potřebuje - od vytrvalosti, obratnosti a výbušnosti až po sílu. Posílíte všechny části těla, od velkých svalů až po nejmenší. Díky vysokointenzivnímu tréninku, kdy tělo pracuje ve vysokých tepových frekvencích, budujeme fyzickou kondici zdaleka nejrychleji a zároveň spalujeme přebytečné tuky.

Jak funguje Kondiční trénink

Různé série posilování a kardia zajistí rychlý nárůst kondičky a síly Vašemu tělu. Na této lekci se naučíte správně pracovat se svým tělem a také si vyzkoušíte růzé typy náčiní. Při střídání cviků, kterých je nespočet,  se rozhodně nebudete nudit!

Pro koho je Kondiční trénink určen

Kondiční trénink dokáží odjet jak profesionální sportovec, tak i úplný začátečník. Tréninky jsou náročné na kardiovaskulární systém (okysličování vašich svalů), jehož kapacitu má každý jedinec odlišnou. Náročnost si tak každý volí sám díky frekvenci vykonávání pohybu. Samozřejmě lze na intenzitě přidat i pomocí vyšších vah.Pokud jede každý na 100% svého maxima, tak může být velký rozdíl v počtu opakování během daného intervalu. Aktivní sportovec je schopen udělat i několikanásobně více opakování než začátečník, ale výhra je to oboustranná.Jednoduše řečeno, kondiční trénink je vhodný pro všechny.