Kolikrát ve středu pršelo?

XCO Walking v AC Fitness BrnoVENKOVNÍ LEKCE X-CO WALKING V AC FITNESS

 

Víte, kolikrát od září ve středu pršelo? My ano! Pršelo pouze jednou a my to víme proto, že u nás v 18-19 hodin každou středu probíhá lekce X-CO walking! Díky krásnému počasí jsme tedy vynechali tuto lekci pouze jednou.

X-CO je náčiní podobné činkám, avšak válce obsahují speciální granulát, který se v nich pohybuje díky našemu pohybu a naší síle. Rozhodující není hmotnost, ale velikost síly, kterou daný jedinec při cvičení s XCO® Trainer vyvine. To je důvod, proč toto náčiní může úspěšně používat každý, a to od seniorů až po vrcholové sportovce.

Zapojením náčiní XCO® Trainer do tak běžných jednoduchých a rozšířených činností jako jsou chůze a běh, vznikla nová a velmi efektivní fitness aktivita. XCO® Trainer je odolný proti povětrnostním vlivům, takže s ním cvičíme nejen na lekcích v AC Fitness, ale také venku.

Ideální lekce pro ženy, muže, děti i seniory. Zkrátka pro všechny, kteří mají rádi procházky, přírodu, zátěž a neradi se „potí“ ve fitku s ostatními. Přijďte si sami vyčistit hlavu nebo vezměte kamarádku/maminku/děti a pojďte si z obyčejné středy udělat výjimečný zážitek, na který se budete pokaždé těšit.
Stačí Vám pohodlná venkovní obuv a oblečení, X-CO Vám půjčíme. Pojďte s námi vyzkoušet tuto jedinečnou lekci, která bude s nastávajícím jarem ještě příjemnější!

Kupte si permanentku a lekce pro Vás bude ještě výhodnější!

Vaše AC Fitness

 

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře