K 27.6. končíme / We are closing

Vážné klientky a klienti,

mám pro vás 3 zprávy a u dvou z nich si pravděpodobně budete klást otázku PROČ? Odpovím vám. Ale nejdříve ty zprávy:

  1. K 30.4.2018 končí provoz sauny
  2. K 26.4.2018 končí prodej dvouměsíčních permanentek
  3. K 26.5.2018 končí prodej měsíčních permanentek

Proč zpráva č. 2 a 3? Je to z toho důvodu, abyste si stačili permanentky vychodit. K 27.6.2018 totiž končí provoz AC Fitness v této podobě, jak ho znáte. Proč?

Vedla jsem naše “Ácéčko“ dlouhých 19 let. Vše, co se dělo okolo a co se týkalo fitka a mé osoby mne dovedlo před dvěma roky k metodě Fit Pain Free. A této metodě, která je opravdu jedinečná, zbavuje lidi chronických bolestí, té se chci věnovat naplno. Metoda je natolik zajímavá, že jí Česká televize věnovala v minulých dnech miniseriál.

Každým týdnem mi přibývají klienti, kterým dokážu pomoct od bolestí a to je cesta, kterou chci v příštích létech jít. Věci se v životě mění, vše se vyvíjí a vyvíjím se i já. Vše, co jsem se za dlouhé roky jako profesionál v oblasti fitness (lektorka, trenérka, školitelka, metodička, rozhodčí, autorka akreditovaných vzdělávacích programů, autorizovaná osoba pro zkoušky v oblasti fitness atd.) naučila, se zde spojilo v jeden úžasný celek. Výsledkem je jednak moje práce s klienty s metodou Fit Pain Free, dále realizace akreditovaného školení pro lektory a fyzioterapeuty, kteří chtějí pomocí metody Fit Pain Free pomáhat lidem od bolestí jako já a v neposlední řadě unikátní program, který je v oblasti léčby bolestí ojedinělý – obsahuje více jak 350 cviků. Ty jsou zde popsané, vyfocené a lektoři tak mohou pro svého klienta vytvořit tréninkový plán na míru a on si podle něho cvičí doma!

Nedokážu vám nyní říct, co bude po 30.6.2018. Pojede fitko dál pod jiným provozovatelem? Možná. Hlásí se zájemci, kteří chtějí fitness koupit a probíhají jednání. Nebo snad máte vy někoho, kdo si chce takto splnit svůj sen? Byla bych samozřejmě ráda, pokud by fitko v nějaké podobě pokračovalo dál. Je to moje dítě, kterému jsem pomohla na svět, vybudovala od nuly a které jsem před pár roky kompletně zrekonstruovala. Možná zde bude jiný provoz – nevím, situace se stále vyvíjí.

Každopádně já se svými individuálními klienty a skupinovými lekcemi chci pokračovat dál. Jestli to bude v těchto prostorách nebo někde poblíž, to zatím nevím, ale dám včas vědět.

Kdyby mi někdo před mým odjezdem do San Diega řekl, že za dva roky budu psát tento dopis – vysmála bych se mu a nevěřila! Ale život je změna. A ty dva roky byly naplněné každodenní prací, poznáním a těžkým rozhodování. Jistě cítíte, že to nebylo snadné rozhodování, ale věřím, že jsem se rozhodla správně.

Celé roky jsem se o „moje fitečko“ starala, jak nejlépe jsem dokázala. Moc jsem chtěla, aby se vám u nás líbilo. Vím, že jsem se ne vždy zavděčila všem, ale tak už to bývá. Dělala jsem to nejlepší, co jsem uměla. Užijte si poslední společné měsíce co nejlépe a vyberte si svoje kredity a permanentky. Věřím, že se vám u nás líbilo. Velmi ráda se s vámi budu v životě i nadále setkávat – jako s klienty, známými, přáteli…

Vychutnávejte si letošní nádherné jaro a mějte se krásně.

Hana Toufarová

 

Hi everyone, 
we really appriciate your loyalty and the fact you chose our gym.
Unfortunately, we will be no longer runing our AC Fitness. We have been in this business for a long time and we have a different project now. 
We are closing on 27th of June 2018 so please use your ticket entries till that date and enjoy the last month with us 🙂

 

Hana Toufarová

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře