JARO PLNÉ NOVINEK!

BŘEZEN V AC FITNES  – NOVINKY, KTERÉ SI ZAMILUJETE!

 

WOUDINK

Balanční fitness pomůcka, hračka pro děti i dospělé, lavečka či stepper, dekorační nábytek, nebo prostě jenom hezký kus kvalitního dřeva. Že woudie-cviceni-prkno-drevo-balancni-cviceni-kondicni-cviceni-rehabilitace-kruhac-brno-acfitness-hanatoufarovaVám to nezní jako lákadlo na lekci? ALE ANO! Woudie je novinka ve světe fitness, hravá a nenásilná forma posilování v intuitivním houpavém pohybu, který si zamilujete. Díky balančním vlastnostem Woudie využíváte k pohybu střed těla, tedy optimálně zapojujete všechny svaly hlubokého stabilizačního systému. Využít se dá v kruhovém tréninku, kondičním cvičení, příjemném protahovacím anebo spojením s Flexi-barem a dalšími pomůckami. Tuto novinku čekejte v rozpipsu  ke konci března, už nyní si ale můžete přečíst výhody tohoto cvičení!

 

CALISTHENICS WORKOUThonza-zdrubecký-calisthenic-workout-cviceni-v-brne-merhautova-cernapole-hanatoufarova-acfitness

Novinka ve světe fitness a workout se dostala i k nám a my máme jedinečné privilegium hostit jednoho ze 3 lektorů Calisthenics (cvičení s vlastní vahou) v ČR! Jan Zdrubecký spolu se svým týmem navrhl speciální klec pro toto jedinečné cvičení, která bude umístěna v naší posilovně. Ať jste spíše příležitostným sportovcem, neradi zvedáte váhy a dáváte přednost cvičení s vlastní vahou anebo milujete výzvy a chcete být jedním ze členů závodního týmu, který se tomuto nově vzniklému sportu věnuje pravidelně a na úrovni, máte skvělou příležitost! Během března tak může začít vaše cesta za pevnejším tělem a odolnější myslí!
Pokud Vás toto cvičení zaujalo, přečtěte si o Honzovi a jeho cvičení, dále článek o závodní sekci a nezapomeňte jej sledovat na facebooku!

CVIČcviceni-maminek-s-detmi-v-satku-nositku-acfitness-acbrno-zuzana-kleinova-acf-cernapole-cviceni-v-brne-maminky-hana-toufarovaENÍ MAMINEK S DĚTMI V ŠÁTKU / NOSÍTKU


Další novinkou potěšíme novopečené maminky, které hledají cvičení pro sebe a své nejmenší. Kondiční cvičení s prvky bodystylingu, bodybalance a pilates, kde klademe důraz na správné držení těla, odstranění svalových dysbalancí a posílení hlubokých i povrchových svalů. Cvičení je vhodné pro maminky, které chtějí cvičit se svými dětmi ať už v šátku či nosítku. Neustálý konakt s dítětem a navíc v pohybu je velmi vhodný jak pro maminku, tak prcka. Vraťte se po porodu do formy a navíc bez zařizování hlídání! Každé pondělí 9:30 – 10:30 od 6.3. !

 

 

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Také již plánujete rodinné výlety a dovolené na léto? Přinášíme termíny na oblíbené
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY, které vaše děti milují!

  • Termíny: 24. – 28.7. / 7. – 11.8. 2017letak-final-příměstské-tábory-acbrno-acfitness-brno-léto-2017-děti-pohyb-sport-výtvarka-hanatoufarova-merhautova-cernapole
  • pro děti od 4 let
  • program 8-16,30 hod.
  • bohatá nabídka pohybových aktivit za každého počasí
  • výtvarný program jako zajímavá změna a doplněk
  • o děti se starají zkušené a milé lektorky AC Brno a ACF
  • Informace: 775 231 575, info@acfitness.cz
  • Cena: 1890,- Kč
  • Platba na recepci AC Fitness

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

VAŠE AC FITNESS

Komentáře