Jak si udržet zdraví v sychravém podzimu?

KŸANI

S přicházející zimou, sychravým počasím a létajícícmi chřipkami všude kolem nás se nás často ptáte na zdravý a přírodní produkt, který by Vás udržel při síle. Pravidelné cvičení a saunování je základ, pokud však potřebujete nějaký „nakopávač“, býváte často nemocní a unavení, máme pro Vás úžasný produkt jménem KŸANI.

 

kyani-prirodni-produkt-acfitness-koupit-brno-antioxidant

Kÿani nabízí tzv. trojúhelník zdraví, což jsou 3 produkty jedné řady s mohutnou dávkou antioxidantů, vitamínů a výživových doplňků. Tyto čistě přírodní produkty z kanadských borůvek:

  • zpomalují stárnutí
  • podorují zdraví
  • zlepšují imunitní systém a mnoho dalšího.

Podzim je tedy ideální doba na zařazení tohoto trojúhelníku zdraví do Vašeho života. Máme od Vás spoustu pozitivních ohlasů a to z různých stran, ať už se jedná o sportovce, seniory či vytížené dospělé. Níže si můžete přečíst některé z nich.

 

„Bývala jsem často nemocná. Pravidelně na podzim a skoro celou zimu. Několik let jsme s mamkou navštěvovaly různé doktory ale žádné běžné léky nepomáhaly. Zmeškala jsem lyžáky se školou i výlety s rodinou, protože jsem byla vždy nemocná nebo po nemoci. Navíc jsem nemohla dělat žádný sport vrcholově, protože jsem zameškala spoustu tréninků. Pak jsem začala brát kÿani a po 3 měsících jsem zjistila, že jsem za tu dobu nebyla ani jednou nemocná. Teď odebíráme kÿani pravidelně a 100% věřím, že díky tomu zmizely moje neustálé nemoci.“  Martina B.

 

„Je mi již 79 let a je samozřejmé, že jsem náchylná k nemocem. Ještě před rokem jsem se cítila velmi unavená, mělo na mne vliv také počasí a necítila jsem se fit jako dřív. Potom mi snacha donesla tento produkt a já ho začala pravidelně brát. Musím říct, že jsem mnohem vitálnější a nemám pocit, že na mě neustále „něco leze“. Učitě mám více energie a chuti do života. Dokonce jsem mohla po dlouhých letech vynechat alespoň jedny prášky. Kÿani mi opravdu  pomohlo.“ Mirka T.

 

Produkty KŸANI můžete zakoupit na recepci AC Fitness  nebo Vám je zašleme na dobírku. Pro  objednání prosím vyplňte tento formulář nebo volejte 602 934 997.

 

 

 

Komentáře