Jak cvičit s Flexi-barem?

JAK SPRÁVNĚ CVIČIT S NÁČINÍM FLEXI-BAR VÁS NAUČÍ HANA TOUFAROVÁ

cvičení s flexibarem v AC Fitness Brno

 

Jak cvičit s Flexi-barem zajímá lektory, fyzioterapeuty i ty, kteří si Flexi-bar koupili domů. Zájemci z těchto skupin se setkají na školení Flexi-bar Basic, které pořádá AC Fitness Academy Brno v sobotu 14.3.2015.

Kdo smí s Flexi-barem cvičit? Při jakých problémech nám Flexibar pomůže pomoct? Na co všechno působí? Nejčastěji se píše o takových zdravotních problémech jako jsou bolesti zad, osteoporóza, inkontinence tj. únik moči, problémy s ramenama apod. O dalších účincích se více dozví účastníci našeho školení.
Účastnit se tohoto školení chtějí i někteří z klientů, kteří mají Flexibar doma. Vycházíme ji vstříc. Proto není potřeba žádné předchozí školení, abyste mohli přijít a dozvědět se více.
Osobní zkušenost předaná lektorem je samozřejmě vždy lepší, než informace z DVD. Kurz je až na jedno místečko obsazený. Poslední zájemce se může přihlásit přes web.

Těšíme se a názory účastníků si na našem fcb můžete přečíst o víkendu.
Vaše AC Fitness Academy

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře