HOOPING V BRNĚ! KDE? U NÁS V AC FITNESS!

hooping-brno-acfitness-cviceni-s-obruci-tanec-zabava

CVIČENÍ S OBRUČÍ V AC FITNESS

Hledáte cestu, jak se začít hýbat, zpevnit postavu a bavit se při cvičení? Nebo se chcete zbavit nadbytečných kil a nevíte, jak na to? Zatočte s nimi, a to doslova! Hooping neboli tanec s obručí uchvátil Ameriku a my Vám ho nyní nabízíme u nás!

O co jde?
Přibližně půlkilový kruh je navržený tak, aby pracoval s vaším tělem a docílil maximální váhový úbytek. Cvičením spalujete až šest set kalorií za hodinu, což se rovná zhruba hodině běhu s tím rozdílem, že „hooping“ je spíš tanec než cvičení. A tím pádem je to velká zábava! Výhody jsou obrovské: zpevníte si tělo, budete ohebnější a váš pas se zúží o pěkných pár (někdy i desítek) centimetrů.

Jak se cvičí?
Cvičení s obručí vypadá velmi jednoduše – prostě si ji dáte kolem těla a točíte. Ve skutečnosti má však svá pravidla. Ta se naučíte na našich lekcích a to od září vždy ve ČTVRTEK 18 – 19 hodin s novou, certifikovanou lektorkou Hanou P. Lekce bude otevřená, takže si ji můžete vyzkoušet i jednorázově!

Hooping je cvičení pro všechny, kteří se u sportu nechtějí dívat na hodinky, kdy už proboha bude konec, ale chtějí se bavit a tancovat. Výhodou cvičení je, že nezatěžuje klouby. Proto je vhodné i pro nastartování hubnutí u lidí s velkou nadváhou nebo pro starší klienty.

Těšíme se na Vás!

Vaše AC Fitness

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře