Funkční trénink v AC Fitness Brno

Přijďte si zacvičit do posilovny, vyzkoušet dynamické i pomalé skupinové lekce nebo si odpočnout do sauny.

Navigace: Úvod \ Rozpis lekcí  \ Skupinové lekce \ Funkční trénink

Už se nebojím chodit sama do posilovny - na této hodině jsem vyzkoušela TRX, Bosu, X-co, medicimbaly.. K tomu mě Karel dokáže vyhecovat k nevídaným výkonům 😀 Díky za tuto lekci!

NikolaBrno

DOTAZY

Pokud máte dotaz k informacím ohledně cen nebo si nevíte rady s výběrem služby, kontaktujte nás.

+420 608 608 888

Historie

Funkční trénink je jeden z nových typů lekcí, které vznikly na základě moderních znalostí  o tom, jak funguje lidské tělo.

 

Lektorem je Karel Koráb

Funkční trénink

Funkční trénink jsme pro vás zařadili pravidelně v úterý  a čtrtek ve funkčni zóně. Toto cvičení je komplexní - to znamená, že posílíte celé tělo - povrchové i hluboké svaly. Naši trenéři vám ukážou několik nových náčiní  a naučí vás, jak s nimi pracovat.

Funkční trénink

Tato lekce vychází z kruhového tréninku. To znamená, že se používají stanviště a na každém z nich je jiné náčiní. Používání náčiní e jednoduché a trenéři dohlížejí na správné provedení cviků. Využití náčiní ale není podmínkou funkčního tréninku. Někdy se totiž používá k posilování vláha vlastního těla.  Každá lekce je jiná, aby si tělo nezvyklo na určité cviky, protože by postupem času pozbývaly na účinnosti.

Pro koho je Funkční trénink určený

Kdyby zde bylo napsané pouze pro začátečníky nebo pouze pro pokročilé, nebyla by to pravda. Na lekci funkčního tréninku mohou přijít lidé různého věku i různého stupně výkonosti. Trenéři nabízejí jednodušší obtížnější varianty a vy si vyberete podle svého pocitu. Pokud neznáte kettlebelly, TRX, medicimbaly, posilovací kolečko apod. tak přijďte  a vyzkoušejte, co lekce znamená. Každopádně si dobře zacvičíte a zvolené cviky vám pomohou posílit celé tělo.

 

Funkční trénink můžete využít dvěma způsoby:

  • 1

    Ke zvýšení fyzické kondice

  • 2

    Pro seznámení s novým náčiním ve funkční zóně