Flexibar + X-CO v AC Fitness Brno

Přijďte si zacvičit do posilovny, vyzkoušet dynamické i pomalé skupinové lekce nebo si odpočinout do sauny.

Navigace: Úvod \ Rozpis lekcí  \ Skupinové lekce \ Flexibar + X-CO

Flexi-bar využíváme i v jiných lekcích! Vyzkoušejte Bodyform, Pilates, Kruhový trénink

DOTAZY

Pokud máte dotaz k informacím ohledně cen nebo si nevíte rady s výběrem služby, kontaktujte nás.

+420 608 608 888

Historie Flexibaru

Flexibar se vyvinul v devadasátých letech 20. století z podobného, ale mnohem složitějšího rehabilitačního náčiní.

Lekce s Flexi-barem navštěvuji již dlouho a kombinace s X-CO je dokonalá! Velmi zábavné a zajímavé cvičení. A také mě vždy překvapí, kolik kombinací se s tímto náčiním dá vymyslet.

AlenaBrno

Flexibar + X-CO můžete využít dvěma způsoby:

  • 1

    Jako výbornou prevenci např. bolestí zad, chybného držení těla apod.

  • 2

    Jako nápravu svalových dysbalancí.

Flexibar + X-CO

Lekce je zaměřená na posílení hlubokých svalů vašeho těla, na posílení svalů břicha a svalů zad. Použitím náčiní Flexi-bar a X-CO násobíte zátěž a posílení daných svalů. Tato náčiní zároveň nabízejí nepřebernou škálu modifikací a množství cviků, takže lekce nikdy není jednotvárná.

Jak funguje Flexibar + X-CO

Flexibar vás v podstatě po celou dobu cvičení vychyluje z rovnováhy a tím pádem nutí vaše svaly velmi intenzivně pracovat. Automaticky se posilují hluboko uložené svaly okolo pátěře, svaly břicha a svaly pánevního dna. Při těchto dynamických cvicích dochází k velkému energetickému výdeji, k velkému spalování.

Náčiní XCO Trainer zvýší intenzitu vašeho cvičení, posílí vám paže, trup, břicho. Dají se jím ozvláštnit klasické cviky, kterým přidá zátěž a zároveň Vás lépe naučí cviky správně provozovat.

 

Pro koho je Flexibar + X-CO určen

Lekce je skvělým tréninkem pro všechny stupně výkonnosti a pro všechny věkové skupiny. Vibrační kmitací tyč FLEXI-BAR je původem rehabilitační náčiní a proto je vynikající prevencí proti bolestem zad a v případě stávajících bolestí Vám je pomůže odstranit. Náčiní XCO je vhodné pro rehabilitaci, běžnou populaci i špičkové sportovce.
Pozor! S Flexibarem nesmí cvičit ženy od čtvrtého měsíce těhotenství, protože dochází k tak velkému posílení svalů břicha  a svalů pánevního dna, že by byl porod mnohem obtížnější. Po porodu je však možné  začít cvičit s Flexibarem v podstatě ihned.