Dětské kurzy – co vše se učíme?! Přijďte se za námi podívat :-)

AC FITNESS Z POHLEDU RECEPČNÍCH
MÍŠA

Ahoj, já jsem Míša. Někdo mě možná zná z recepce, někdo jako lektorku dětí. Někteří mě ale neznáte vůbec a proto jsme pro Vás vymysleli novou rubriku  NOVINKY Z NAŠEHO FITKA POHLEDEM RECEPČNÍCH.
Pokusíme se občas sepsat pár řádku o různých novinkách, zajímavostech nebo důležitých informacích, abyste byli více v obraze
a nebáli se s námi komunikovat 🙂

Pro dnešek jsem zvolila téma „dětské kurzy“,  protože jich sama pár v AC Fitness vedu a touto cestou bych Vám je ráda více přiblížila.

Středa  16,15 – 17,00 FIT DANCE, slečny 11-13 let

Hodina FIT DANCE je spíše taneční, učíme se různé pohyby rameny nebo i v bocích, uvolnit se v určitých pohybech. Neznamená to, že by se holky zapotily méně, než třeba v dětském aerobiku! Vymýšlíme společně sestavičky na různé písničky, některé hudby si holky vybírají i samy. Do tréninku zařazuji i nějaké posilování, cvičení na zvýšení fyzičky a podobně. Přece jen, mít správně zpevněný střed těla a hned se nezadýchat je dobrý základ pro každý sport. Učíme se i spoustu dalšího (flexibilitu, odraz, protažení těla) ale o tom třeba zas někdy příště …

14971351_10207624881559837_1875849278_n

Pokud chcete, aby Vaše dítě jednu z našich nabízených hodin zkusilo, nebojte se přijít k nám do fitka na Merhatuvou 224 (konečná tramvaje č. 5, Štefánikova čtvrť). Nabízíme lekce pro děti již od 4 let.  První hodina je vždy na zkoušku  a ZDARMA, pak se můžete rozhodnout, jestli chcete pokračovat dál! Cena je samozřejmě odpočítávána každý měsíc, takže se k nám můžete přidat i během roku. Budu se na Vás těšit!

Tak to je pro dnešek konec a v příštím článku zase ahoj!

Míša

 

Komentáře