DĚTI NA STARTU VE VAŇKOVCE

deti-na-startu-acbrno-pohyb-vankovka-akce

PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU DĚTI NA STARTU V BRNĚ VE VAŇKOVCE

 

Ve dnech 23. a 24.5. představíme ve spolupráci s AC Brno projekt DĚTI NA STARTU. Tento projekt je zaměřen na všeobecnou pohybovou průpravu dětí předškolního a mladšího školního věku (4 – 9 let). V sobotu i v neděli od 10 do 16 hodin si děti budou moci vyzkoušet 4 stanoviště, která obsahují formou hry základní cvičení z gymnastiky, atletiky, míčových her a hry pro rozvoj síly, obratnosti, rychlosti, vytrvalosti a koordinace. Z těchto čtyř odvětví se pak budou skládat lekce Děti na startu, které bude od září 2015 dostupné v mateřských a základních školách v Brně. Seznam škol je zatím v jednání, ale 100% budou lekce probíhat v AC Fitness na ulici Merhautova 224 v Černých polích a na ZŠ Janouškova.

Přijďte se svými dětmi o víkendu 23. – 24.5.2015 do Galerie Vaňkovka. Dozvíte se více a Vaše děti zažijí den plný her a radosti z pohybu. V rámci doprovodného programu se představí začínající děti i zkušené závodnice AC Brno. Vystoupení od nejmenších až po mistry světa ve sportovním aerobiku a fitness!

Nenechte děti u počítačů a tabletů a ukažte jim radost z pohybu!

Těšíme se na Vás

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře