Dance aerobik v AC Fitness Brno

Přijďte si zacvičit do posilovny, vyzkoušet dynamické i pomalé skupinové lekce nebo si odpočinout do sauny.

Navigace: ÚvodRozpis lekcí \ Dance aerobik

Parádní taneční hodina, která uteče raz dva! I když jsem si myslela, že jsem dřevo, naučila jsem se hýbat a moc mě to baví!

Jidřiška

DOTAZY

Pokud máte dotaz k informacím ohledně cen nebo si nevíte rady s výběrem služby, kontaktujte nás.

+420 608 608 888

Historie Dance aerobik

Dance aerobik je moderní lekce, která vznikla spojením klasického aerobiku a choreografie s moderními prvky tance. Nejde zde o přesnost, ale o pocit uvolnění a zábavy.

Dance aerobik

Prostě tanči!  Taneční lekce, na které se uvolníte. Hlavním zaměřením je choreografie, která čerpá z aerobiku., ale také zumby či latinsko - amerických tanců. Zábavné a nové taneční kroky, které Vás naučí práci s vlastním tělem. Skvělé kardio, lehké posilování a protažení.

Jak funguje Dance aerobik

Při cvičení se aktivně zapojuje celé tělo. Nejprve choreografie ( přizpůsobená pokročilosti klientů) s prvky různých tanečních stylů, které Vás budou nejen bavit, ale také dostanou do správné kardio, tedy hubnoucí fáze. Poté následuje lehké posilování ženských problematických partií a samozřejmě potřebné protažení.

Pro koho je Dance aerobik určen

Dance aerobik je určen pro všechny, kteří mají rádi tanec a choreografie! Nehledě na věk či pokročilost, užijete si zábavnou kardio hodinu.

Výhody lekce Dance aerobik :

  • 1

    Zábava a pohyb v jednom

  • 2

    Taneční kroky a choreografie, které v jiné lekci nenajdete