Cvičení pro seniory v AC Fitness již od září!

CVIČENÍ PRO SENIORY V AC FITNESS

Jste senior či máte aktivní maminku, tatínka, kamarádky či prarodiče? Každou STŘEDU od září 2015 v 10:45 – 11:40 zavádíme lekce PRO SENIORY. Tuto lekci povede nejzkušenější z lektorek, majitelka AC Fitness Hana Toufarová.

Co potřebujeme v životě? Každý to vidí jinak, ale každý z nás chce být po celý život soběstačný a nezávislý na jiných. Udržujme a rozvíjejme tedy svoji vitalitu a radost ze života. Cvičení nám k tomu pomůže. V lekcích pro seniory jsou zařazené cviky, které zlepšují stabilitu, sílu, udržují popřípadě zvětšují kloubní rozsah, zdravotní cvičení atd. Vyzkoušíte protahovací, posilovací i rehabilitační cvičení, cviky ve stoji, sedu i lehu, prvky z jogy a také relaxační techniky apod. Vynikající je cvičení na velkých i malých míčích, cvičení s Flexi-barem, s náčiním XCO, s dlouhými gumami,  s využitím BOSU (např. v sedu a lehu) atd.
Nemusíte se bát, že něco nezvládnete. Jde o jednoduché, ale přitom o velice účinné cvičení.

Cvičení pro seniory je zkušenou lektorkou vedené tak, aby bylo pro všechny nejen příjemné, ale i přínosné. Navíc poznáte nové lidi, najdete nové přátele. Neváhejte a udělejte něco pro sebe či dopřejte svým rodičům / prarodičům skvělý dárek v podobě zdravého kurzu!

 

cvičení pro seniory v ac fitness Brno

cvičení pro seniory v ac fitness Brno

Vaše AC Fitness

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře