Cvičení pro seniory v AC Fitness Brno

Přijďte si zacvičit, vyzkoušet skupinové lekce, seznámit se s novými lidmi.

Navigace: Úvod \ CvičeníSkupinové lekce \ Cvičení pro seniory

JAKÝ POHYB JE VHODNÝ PRO SENIORY?

Přečtěte si článek z magazínu PRO ŽENY, ve kterém Hana Toufarová hovoří o pohybu seniorů

DOTAZY

Pokud máte dotaz ke cvičení pro seniory, kontaktujte nás.

+420 602 934 997

Cvičení pro seniory můžete využít:

  • 1

    Jako výbornou prevenci např. bolestí zad, chybného držení těla apod.

  • 2

    Pro zvětšení kloubního rozsahu a tím pádem k větší samostatnosti např. při oblékání.

blanka-pretakova-acftiness-flexibar-yoga-powerjoga-brno-pilates-cviceni-vbrne-acfitness-cernapole-hanatoufarovaLektorka Hana Toufarová

Cvičení pro seniory

Cvičení pro seniory je zkušenou lektorkou vedené tak, aby bylo pro všechny nejen příjemné, ale i přínosné. Poznáte nové lidi, najdete nové přátele.

Co se naučíte a co můžete vyzkoušet ve cvičení pro seniory?

V lekcích pro seniory jsou zařazené cviky, které zlepšují stabilitu, sílu, udržují popřípadě zvětšují kloubní rozsah, zdravotní cvičení atd.

Co potřebujeme v životě? Každý to vidí jinak, ale každý z nás chce být po celý život soběstačný a nezávilý na jiných. Udržujme a rozvíjejme tedy svoji vitalitu a radost ze života. Cvičení nám k tomu pomůže.

Pro koho je cvičení pro seniory určeno

Cvičení pro seniory je vhodné pro všechny, kteří chtějí aktivně trávit svůj volný čas.  Lekce je vedená tak, aby klientům vyhovovala tempem i výběrem cviků. Každý si najde svoje. Lektorka přizpůsobuje cviky tak, aby je všichni zvládli a měli ze cvičení radost a dobrý pocit.

Vyzkoušíte protahovací, posilovací i rehabilitační cvičení, cviky ve stoji, sedu i lehu, prvky z jogy a také relaxační techniky apod. Vynikající je cvičení na velkých i malých míčích, cvičení s Flexi-barem, s náčiním XCO, s dlouhými gumami,  s využitím BOSU (např. v sedu a lehu) atd. Nemusíte se bát, že něco nezvládnete. Jde o jednoduché, ale přitom o velice účinné cvičení.

 

SPECIÁLNÍ CENA pouze  85 Kč / lekce