AKADEMIE DĚTSKÉHO POHYBU

Pracujete s dětmi nebo byste rádi začali?
Akademie dětského pohybu obsahuje všechna potřebná školení, kurzy i metodické materiály pro začínající i stávající lektory a pedagogy.

 

PRO KOHO JSOU METODICKÉ MATERIÁLY URČENÉ

Metodické materiály tvořím už od roku 1996. Začínala jsme s metodikou k dětskému aerobiku. Tyto materiály ve svých lekcích a v hodinách tělesné výchovy používají stovky učitelek, lektorek a trenérek v celé ČR. Některé z nich jsou v této oblasti zkušené, jiné začínají. naše matodické materiály mohou používat obě skupiny.

  • Začínáte? Nebojte se, vše zvládnete. Krok po kroku vás materiály povedou až k úspěšnému konci. Vše je podrobně vysvětleno, nakresleno. Je to jako kuchařka pro začínající.
  • Potřebujete nové nápady pro svoji práci? Pak si stačí vybrat - písničky, říkadla, pohybové příběhy, cvičení na malých míčích, cvičení pro zdravá záda, jógu?
  • Jste rodiče a chcete říkadla nebo písničky domů pro své děti? Ano, i vás tyto materiály uspokojí. Obsahují CD, kde jsou říkadla a písničky a tak je dětem můžete pustit.

METODICKÉ MATERIÁLY

Workshopy jsou 3 hodinové akce, na kterých si skvěle zacvičíte, získáte inspiraci, naučíte se nové cviky a obohatíte svoje znalosti z oblasti pohybu. Na konci každého workshopu je pro odbornou veřejnost i pro zájemce z řad veřejnosti zařazený rozbor daných lekcí.

PRO KOHO JSOU WORKSHOPY URČENÉ

Workshopy jsou určené pro odbornou i laickou veřejnost. Zájemci o workshopy nepotřebují žádná předchozí školení ani zkušenosti jako lektoři pro to, aby se mohli workshopů účastnit.

Workshopy jsou určené pro:

  • lektory / instruktory
  • zájemce o práci lektora / instruktora,
  • veřejnost 

CO VÁM WORKSHOP PŘINESE - CO ÚČASTÍ NA WORKSHOPU ZÍSKÁTE

Z workshopu si odnese každý účastník jen ty nejlepší zkušenosti:

  • lektoři - získají nové znalosti a zásobníky cviků, seznámí se s novými typy cvičení  a nákladě těchto zkušestí se pak mohou rozhodovat, pro obsáhlejší celodenní školení
  • zájemci o práci instruktora - vyzkouší si různé druhy cvičení a rozmanité typy lekcí, to jim může usnadnit výběr, v jakém směru si udělt hlavní akreditované školení
  • veřejnost -  jsou to skvělé příležitosti si dobře zacvičit a vzkoušet přitom různé typy lekcí a neobvyklé varianty cvičení

ROZSAH WORKSHOPŮ

Workshopy jsou 3 hodinové akce, které se konají v sobotu nebo neděli.

CENA WORKSHOPŮ

Obvyklá cena workshopu je 550 Kč vč. DPH.

MÍSTO A ČAS WORKSHOPŮ

Všechny workshopy se konají v AC Fitnesss, Merhautova 224, 613 00 Brno (konečná tram č. 5 v Černých Polích).

OSVĚDČENÍ / CERTIFIKÁTY

 

Získaný Absolventský list není časově omezen, ale sám o sobě neopravňuje k lektorování. V souvislosti se úspěšně absolvovaným akreditovaným kurzem svědčí o tom, že jeho majitel si rozšiřuje svoje znalosti v dané oblasti.