4.4. slavíme 4. narozeniny!

volny-vstup-foto-acfitness

SOUTEŽ O 4×4 VOLNÉ VSTUPY V AC FITNESS

Vážení a mil klienti AC Fitness, přinášíme Vám dubnový bulletin. Duben a s ním i jaro s sebou nesou spoustu nových myšlenek, projektů a soutěží, o které se s Vámi chceme podělit. Největší událostí je pro nás magické datum 4.4.2015, protože slavíme 4 narozeniny v novém kabátě!

Již čtvrtým rokem jsme tu pro Vás ve zvětšených prostorách včetně posilovny, sauny a velkého sálu. K této příležitosti jsme pro Vás připravili soutěž o 4×4 volné vstupy na Vámi vybranou sportovní aktivitu pro Vás či Vaše blízké. Soutěžní otázka zní: Co znamená AC v názvu AC Fitness a AC Brno?
Odpovědní karty  naleznete na recepci – po vyplnění odevzdejte recepčním či na http://acfitness.cz/soutez-ke-4-narozeninam-ac-fitness-v-novem/ a doufejte, že šťastná ruka vylosuje právě Vás. Slosování proběhne na konci dubna a v květnovém bulletinu Vás budeme informovat o vítězích.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY
    Pro Vaše nejmenší opět organizujeme příměstské tábory, které jsou vhodné pro všechny děti od 4 let. Jedná se o sportovně – výtvarný tábor pod vedením zkušených lektorek AC Brno v termínech 27.-31.7.2015 nebo 3.-7.8.2015. Bohatá nabídka pohybových aktivit zajištěna za každého počasí (v případě špatného počasí v prostorách AC Fitness). Více informací, přihlášky a reference z minulých let naleznete ZDE. Neváhejte, místa se rychle plní! 

ZMĚNA LEKCÍ
Duben přináší také malou změnu v rozvrhu. Středeční dopolední lekci Power Yogy nahrazujeme ve ČTVRTEK 8:30 – 9:25. Sobotní ranní lekce Power Yogy v AJ bude probíhat v PÁTEK 19 – 19:55. Obě lekce vede Pavla Nezapomeňte, že dopolední lekce jsou s HLÍDÁNÍM DĚTÍ ZDARMA.RADY A TIPY
18.4.2015
Neváhejte a rezervujte si své místo. 18.4. se koná další Sobota v pohybu. Tentokrát Vám dá do těla Charlota a těšit se můžete na následující: 9:30 – 10:25 BOSU

                                            10:30 – 11:25 KRUHOVÝ TRÉNINK
                                            11:30 – 12:30 BALLS

Zvýhodněná cena tří lekcí je 290,- včetně vody aquila a iontového nápoje. Platby přijímáme na recepci či online.


ZÁVODY V BRNĚ

O víkendu 11. – 12.4.2015 pořádá AC Brno na Universitním kampusu II. nominační závod pro ME a MS ve sportovním aerobiku a fitness družstvech. Náš klub AC Brno zde bude mít tři želízka v ohni – seniorské trio a juniorský a seniorský stepařský tým. Přijďte nás podpořit v sobotu 11.4. nebo nám můžete držet pěsti u přímého přenosu na www.tvcom.cz


Přejeme Vám krásné Velikonoce a těšíme se na Vaši návštěvu!
Vaše AC Fitness

Hana Toufarová

PeadDr. Hana Toufarová vystudovala na Pedagogické fakultě v Brně obor tělesná výchova. Sportovní činnosti se věnuje od dětství. V roce 1995 začala pracovat s dětmi v kroužku s názvem Aerobik Centrum Brno. V roce 1998 otevřela fitness v Černých Polích a roce 2006 se její firma stala výhradním dovozcem náčiní Flexibar do ČR.

Komentáře